Skąd bierze się fenomen gier online?

W świecie gier online ostatnie lata upływają na wzroście gier dostępnych dzięki przeglądarkom. Dają one graczom dwa sposoby wejścia w świat wirtualny – przez serwis z grą albo też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Drugi z wariantów gwarantuje graczom więcej wyborów, wirtualnych „fajerwerków”, a tym samym ulubionej przygody z grą.

Odzew jaki mają gry na przeglądarkę to głównie zasługa dostępności i darmowości. Aby móc grać nie potrzeba żadnych środków finansowych ani licencji, wystarczy iż dokonamy szybkiej rejestracji na serwisie i to wszystko. Pozostaje jedynie „wejście” w wirtualny świat, przechodzenie następnych poziomów czy zdobywanie doświadczenia. To zależy wyłącznie od czasu, który poświęcimy naszej wirtualnej przygodzie.

Wtedy, gdy będziesz wyszukiwać innych tego rodzaju artykułów, to te wskazówki z witryny (http://produktypremium.com/kategoria-produktu/promienniki-parasole-grzewcze/) na pewno będą dla Ciebie bardzo pomocne.

Gry przeglądarkowe

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjności grom na przeglądarkę dodaje fakt, że na portalach mogą grać ze sobą zarówno bliscy znajomi jak i gracze z całego świata. Nie wypada narzekać na nudę i brak konkurenta – kiedy ktoś ze znajomych „nawali”, z pewnością znajdziemy za chwilę osobę, która chętnie rozegra z nami partyjkę lub pojedynek, a którą rozpoznamy po nicku. Sam nick to nic innego nazwa gracza, zwykle odsyłająca do kluczowych statystyk w światku danej gry – odwiedź stronę podglądaniu konkurenta bez problemu sprawdzimy na jakim jest on poziomie. W kontekście gier nastawionych na walkę pozwala to unikać nierównego pojedynku, śmierci, a tym samym konieczności budowania od nowa. Takiego scenariusza wszyscy gracze online obawiają się najbardziej. Tak więc klikając w ikonkę obok nicka mamy możliwość podejrzenia statystyki rywala, jego profesjonalizm, czy kluczowe w batalii parametry siły ognia.

Wskaźniki graczy online niełatwo jednolicie sprecyzować bez podawania konkretnych nazw gier – w „sportowych” liczą się rankingi i passy, kiedy chodzi o gry strategiczno-ekonomicznych mamy na uwadze więcej wytycznych, które wpływają na „siłę” naszej jednostki na wirtualnej mapie.

W grach bitewnych już na samym początku poznajemy zasady walki zgodnej z wytycznymi i regulaminami gry. Im szybciej dozbroimy się, polepszymy siłę ognia, tym większe będą szanse na zwycięstwo w starciu z równie dozbrojonym rywalem. Jest to bowiem kluczowa karta przetargowa by zostać graczem nie do zajechania przez konkurencję w świecie wirtualnej batalistyki.

Comments are closed.