Categories

Archive

Jakie rzeczy możemy zobaczyć w Nowym Targu oraz w których miejscach warto się zatrzymać?

Nowy Targ jest największym i równolegle najstarszym miastem regionu. Stolica Podhala to miasto wyjątkowe zwłaszcza ze względu na swoje poetyczne położenie u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca. Od okolicy północnej owija je zielony masyw Gorców, a od południa rozpościera się zachwycająca panorama na pełny łańcuch Tatr. Przy trafnej widoczności z wyżej położonych punktów miasta dostrzegalna jest swoista figura Babiej Góry.

Read more ›

Categories

Zanim wyjedziesz nad morze, poszukaj noclegów

Szmer fal, rozgrzany piasek, morska bryza. Idealne miejsce na spacer. Tymczasem zanim udamy się na wędrówkę wybrzeżem polskiego morza, w pierwszej kolejności trzeba odbyć podróż szlakiem stancji w nadmorskich miejscowościach. Dlatego, że jedną z posad udanego wyjazdu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest w zasadzie ogromna. Od pokoi, kwater, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.

Read more ›

Categories

Kwatery w górach, które możliwe do wynajęcia będą podczas Wielkanocy.

Z uwagi na to, że zbliżają się kolejne Święta, a polscy obywatele o wiele bardziej uciekają od standardowego spędzania takiego okresu we własnych czterech ścianach, znacznie więcej właścicieli różnych kwater typu hotele w górach udostępnia je właśnie podczas Wielkanocy. Będą mogli w takiej sytuacji oczekiwać na faktycznie duży zysk.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje

Cudowne wakacje w Dalmacji czy wczasy w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być teraz wcale kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dlatego też trafionym pomysłem przed wyjazdem będzie zaznajomienie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W sieci aż roi się od perfekcyjnych ofert odpowiednich dla każdego i na każdą kieszeń.

Read more ›

Categories