Categories

Archive

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i nieduże miejscowości, które nas zauroczą, przeniosą w czasie bądź pozwolą na moment oderwać się od codzienności. Jednocześnie zapominamy jak dużo do zaoferowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie interesująca zabudowa przeplata z kojącą przyrodą.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje

Wspaniałe wakacje w Dalmacji czy odpoczynek w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być dziś przesadnie kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wyjazdem będzie zapoznanie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W Internecie aż roi się od wspaniałych ofert dobrych dla każdego i na każdą kieszeń.

Read more ›

Categories

Po co warto wybrać się do Kątów Rybackich? Jakiego rodzaju atrakcje nas czekają w tej miejscowości?

Wyjazd nad morze to dla niektórych rodzin z dziećmi niemal taki rytuał. Podczas wakacji wyjeżdżają oni na wyczekany wypoczynek, zazwyczaj na dwa tygodnie. Z reguły jednak ludzie udają się w to samo miejsce, ponieważ jest sprawdzone, odpowiednie oraz nie wymaga szukania innego noclegu. To jest błędem, ponieważ w naszym kraju jest tak dużo pięknych miejscowości nad morze, że możemy każdego roku jeździć do innej miejscowości. Tak jest chociażby z Kątami Rybackimi. Czemu warto tam pojechać?

Read more ›

Categories