Categories

Archive

Jeżeli nie masz jeszcze koncepcji i pomysłów na zbliżające się wakacje – wybierz najlepsze wczasy na Majorce.

Nadchodzi ten ulubiony okres dla dzieci – wakacje, a nade wszystko dla dorosłych – czas urlopów. Pogoda staje się coraz piękniejsza i odpowiadająca wszelkim wyjazdom. Pełne, radosne rodziny cały rok odkładały na upragniony wyjazd i liczą dni, rozrzutni myślą o małych kredytach. Biura podróży od długiego czasu przygotowują najlepsze propozycje wczasów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Read more ›

Categories

Ciekawie spędzone popołudnie godne pozazdroszczenia

Najczęściej stało się tak, że stwierdziliśmy wszechogarniającą nudę. Znanych jest wiele sposobów, aby jej odpowiednio zaradzić. Pod uwagę trzeba brać szczególnie dostępne na rynku atrakcje, jednak nie ograniczać się jedynie do nich. Jazda na rowerze? Dlaczego nie, w końcu to pewien typ aktywności fizycznej, której tak niesamowicie naszemu społeczeństwu brak. W miastach raz na jakiś czas organizowane są biegi na orientację, które już do teraz zdążyły zdobyć znaczne grono entuzjastów.

Read more ›

Categories

Rodzinne podróże? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

W obecnych czasach mamy niezwykle sporo opcji wakacyjnych. Możemy przemieszczać się na drugi koniec świata, jeździć po Europie. Jednak nadal dużo ludzi preferuje odpocząć nad polskim morzem. W sezonie letnim poszczególna miejscowość jest oblegana przez rzesze wczasowiczów. Mamy do wyboru pare rodzajów różnych miast. Osoby młode, wypoczywające z przyjaciółmi, chcące przede wszystkim dobrze się zabawić, wybierają Międzyzdroje, lub Mileno. Fani windsurfingu z kolei udają się na półwysep Helski. W końcu rodzice z dziećmi odwiedzają chętnie Rowy.

Read more ›

Categories