Categories

Archive

Które miasta w Polsce warto odwiedzić? Kolejny artykuł z nowego cyklu o podróżach!

Jak wspominaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów, podróżowanie po Polsce również może być fantastyczną przygodą – mamy nadzieję, że udało nam się Ciebie do tego przekonać. Jeżeli tak i planujesz właśnie jakąś krótką wycieczkę po kraju, zdecydowanie możemy na pierwszy ogień polecić Ci Wrocław. Jeżeli jeszcze nie byłeś w tym miejscu, z pewnością musisz to nadrobić! Wrocław jest fantastycznym miastem, gdzie możesz spędzić rewelacyjny weekend.

Read more ›

Categories

Gdzie przenocować gdy wyjeżdżamy do odległego miasta?

Wycieczka do innego miasta na krótszy czy dłuższy pobyt, zwykle oznacza rezerwację pokoju. Najczęściej dokonujemy tego telefonicznie, ale w ostatnim czasie popularne są także rezerwacje przez stronę internetową. W dużych miastach Polski, nakierowanych na przyjazd turystów, zawsze ten wybór jest szerszy i spotkamy tam pensjonaty, zajazdy, motele czy hotele. Gdzie warto przenocować?

Read more ›

Categories

Hotel w górach z basenem to świetne rozwiązanie

Trzeba się decydować na hotel w górach z basenem

Jeśli gdzieś jedziemy, mamy wiarę, że pogoda nam dopisze, że będziemy mogli obejrzeć wszystko co sobie obmyśliliśmy, a w hotelowym pokoju będziemy przebywać naprawdę niewiele czasu. Niestety od czasu do czasu nasze nadzieje nie są spełnione, a aura nie zachęca do najmniejszego wyjścia. Kiedy nie chcemy w takich sytuacjach okazać się przymuszeni do przesiadywania calutki czas w pokoju, to należy popatrzeć na hotel w górach z basenem.

Read more ›

Categories