Atrakcje turystyczne oraz pensjonaty w Sopocie

Sopot to jeden z najsłynniejszych kurortów w Polsce. Plaża to jednak nie jedyne atrakcje tego miejsca. Na co warto zwrócić uwagę wybierając odpoczynek w tym mieście?

zobacz
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Plaża jest najczęściej głównym punktem programu wypoczynku nad morzem. Jednak warto sprawdzić, co poza tym ma do zaoferowania miasto, w którym zaplanowaliśmy urlop bądź weekendowy relaks. Do najbardziej znanych atrakcji turystycznych Sopotu zaliczyć możemy sopockie molo, Crooked House, Monte Cassino, Operę Leśną, latarnię morską i park wodny. Niezwykle ciekawa jest także sopocka architektura uzdrowiskowa. Ponadto, w tym mieście działa mnóstwo restauracji, klubów oraz barów. Oferowane są również wycieczki ze zwiedzaniem, lecz równie dobrze można też wypożyczyć sprzęt rowerowy i ruszyć w samodzielne wyznaczoną trasę. W sezonie obywają się rozmaite wystawy i koncerty. Warto odwiedzić także Trójmiejski Park Krajobrazowy.

By zaplanowane atrakcje sprawiały nam przyjemność, koniecznie powinniśmy wykupić komfortowy nocleg. Warto rozważyć kameralne miejsca, w których właściciele zadbają o miły pobyt oraz zadowolenie. Sopot pensjonaty sprawdź ma w wielu lokalizacjach, w tym oczywiście tych najbardziej rozchwytywanych, czyli najbliżej morza.

Wejdź na ten odsyłacz a znajdziesz wskazówki z witryny (http://opolkom.pl/) napisane dla osób zainteresowanych nakreślanym w niniejszym serwisie tematem.

W pokojach gościnnych zazwyczaj do dyspozycji urlopowiczów jest czajnik, lodówka i mikrofalówka, czy kuchenka. Na cenę wpływ ma nie tylko standard pomieszczeń, ale także wyżywienie.

Szczegółowe informacje jakie warunki oferują pensjonaty można znaleźć w bazach noclegowych oraz na stronach internetowych danych pensjonatów. Jeśli chodzi o Sopot pensjonaty proponowane są od 35 do nawet 450 zł od osoby.

Comments are closed.