Categories

Archive

Jak najlepiej zadbać o formę na wczasach?

Naletnie dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już bardzo dawno. Zima w tym roku szczególnie dała nam w kość. W czasie długich i zimnych wieczorów, aby poprawić sobie nastrój, oglądaliśmy z całą rodziną katalogi biur podróży i wymyślaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, okres letni już co raz bliżej i najwyższa pora porozmawiać z bliskimi o tegorocznych wczasach. Warto już teraz wykupić noclegi dla całej rodziny, gdyż jeszcze chwilka i może się zrobić za późno- nie znajdziemy już wolnych miejsc w popularnych ośrodkach turystycznych.

Read more ›

Categories

O wycieczkach na wędkowanie w kraju i w Szwecji

Nasze codzienne życie nie jest łatwe. W tych szalonych czasach nieustannie musimy dokądś pędzić. Na początku konkurujemy z przyjaciółmi na studiach. Później walczymy o premię z kolegami z biura. Poza tym, bywamy narażeni na ciągły stres. Problemy czekają na nas również w naszej rodzinie.

Read more ›

Categories

Wakacje dla zdrowia

Na pewno każdy z nas jest już znużony nieustannym pośpiechem i codziennymi obowiązkami. Współczesny świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W dobie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego mieszkania, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów na drugi dzień jesteśmy niewyspani.

Read more ›

Categories

Dlaczego warto odwiedzić Trójmiasto

Krzywy Dom w Sopocie
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: Xella Polska Sp. z o.o.
Sezon urlopowy nadciąga. Przez okrągły rok wyczekujemy na ten wymarzony odpoczynek. Cały czas w pracy przeglądamy oferty agencji turystycznych, myśląc o wspaniałych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie podtrzymuje nas jeszcze przy życiu. Jeśli pragniemy urlopu nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!

Read more ›

Categories