Categories

Archive

W którym miejscu najkorzystniej znaleźć dobre wakacje zagraniczne?

Z czym większości osób kojarzą się niebiesko białe paski, otóż zapewne z marynarzami. Ale pewnie części osób na myśl przyjdzie również grecka flaga. Ten kraj, który flagę ma w takich właśnie kolorach okazuje się perfekcyjnym miejscem na urlop. Chociaż przez chwile, mówiło się o tym kraju jedynie z powodu wielkich długów, tak obecnie w końcu znowu wszystko wraca do normalności i o Grecji słychać w kontekście wczasów. Bo Grecja to idealne miejsce na urlop.

Read more ›

Categories

Sierpniowy wypoczynek? Udaj się nad polskie wybrzeże.

Obecnie Polacy mają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do dyspozycji. Możemy udać się w międzykontynentalną podróż do Ameryki lub Azji. Wyskoczyć na klimatyczny wyjazd do Barcelony lub Londynu. Albo grzać się na greckiej plaży. Jednak pomimo tak mnogich, różnych alternatyw, wciąż wielu Polaków typuje Bałtyckie morze jako kierunek swej wycieczki. Nic w tym zaskakującego, ostatnimi laty pogoda nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadmorskich kurortach są znacznie powyżej przeciętnej.

Read more ›

Categories

Finansowanie społecznościowe bez żadnych tajemnic.

Finansowanie społecznościowe to coraz częściej spotykany sposób na opłacenie twórczej idei czy nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – należy zaprezentować swoją ideę i obiecać drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną sumę uszczuploną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są oddawane wpłacającym. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań lub grę komputerową. Najbardziej liczy się ciekawy pomysł, który musi spodobać się większej rzeszy ludzi.

Read more ›

Categories