Categories

Archive

Zamierzasz zatrzymać się we Wrocławiu, ale nie wiesz, gdzie? W stolicy Dolnego Śląska nie brakuje fajnych hoteli

Prawidłowo rozbudowana baza noclegowa to dziś konieczność w modnych turystycznie miastach. Z obiektów noclegowych korzystają zresztą nie tylko urlopowicze, lecz również osoby, które do miasta przyjeżdżają w interesach. Na Dolnym Śląsku uznaniem cieszy się Wrocław, stolica regionu okazuje się nie tylko istotnym punktem na turystycznej mapie Polski, lecz także kluczową areną biznesu i inwestycji. Komfortowe hotele są w tym miejscu bardzo potrzebne.

Read more ›

Categories

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy znasz cel, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, prezentujemy trzy świetne oferty, na które musisz zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz lokalne albo sieciowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam ciężki kryzys finansowy, warto odwiedzić ten piękny kraj latem. Każdy gość, który uwielbia historię, musi zobaczyć cudowny Akropol.

Read more ›

Categories

Perfekcyjne miejsce na urlop – zobacz najlepsze okazje

Dawniej było sporo krajów, do których podróż nie dość, że okazywała się trudna, to jeszcze okazywała się bardzo kosztowna. Niektóre kraje po prostu wydawały nam się nierealne do zwiedzenia. Na szczęście w tych czasach wszystko się pozmieniało. Dziś można za faktycznie niewielkie pieniądze zobaczyć wiele odległych zakątków świata.

Read more ›