Dąbki domki letniskowe – doskonała alternatywa dla obleganych plaż i tłumy wczasowiczów

Istnieją takie tereny w Polsce, w których czas nie gra roli. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego chcieć więcej na udany wypoczynek?
O tym, jak Bałtyk potrafi zauroczyć przekonał się już niejeden turysta.

Nie bez powodu każdego roku przyjeżdża tu minimum 50 procent Polaków. Ile wybiera się tu turystów z zagranicy do końca nikt nie wie. To, co najmocniej każdy odwiedzający chyba ceni, to niezwykle długie, piaszczyste plaże zachęcające do odpoczynku.
zobacz
Autor: esharkj
Źródło: http://www.flickr.com

Nad Morzem Bałtyckim jest wszystko, czego dusza zapragnie: urocze widoki, dużo zabytków jak również atrakcji: dla dużych i małych.

Ten tekst Ci się podoba? To odwiedź serwis jazda konna okolice warszawy, a znajdziesz więcej zbliżonych tematycznie danych, które także będą interesujące.

Otrzymamy tu szereg opcji do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty samolotem lub balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, a to nie wszystko.

Kierując się nad Bałtyk warto wcześniej zastanowić się, dokąd i z kim chcemy jechać. Jeśli planuje się wczasy we dwójkę, w większości sytuacji wybierany jest pokój w hotelu albo pensjonacie. W sytuacji większej grupy przyjaciół sprawdzi się mieszkanie pod wynajem w jednym z popularniejszych kurortów turystycznych albo noclegi w jednym z ośrodków turystycznych, gdzie organizowane są też imprezy dla wczasowiczów. Dla chcących ciszy i spokoju w rodzinnym gronie znakomitym wyborem staną się domki letniskowe w mniej uczęszczanych miejscowościach, jak na przykład Ustronie Morskie czy Dąbki.

obrazek - wakacje
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Wbrew temu, co niektórzy mówią, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wycieczek, polskie miejscowości turystyczne wcale do drogich nie należąprzynajmniej nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na wakacje rodzinnie przekonały się już, że aby odpocząć nie potrzeba wydawać fortuny.

Aktualnie niełatwo jest wyszukać istotnie niebanalny materiał. Jeżeli odczuwasz analogiczny kłopot, to zalecamy ten portal (https://www.avocaparkingpyrzowice.pl/noclegi.html). Są tam zamieszczone ekscytujące informacje.

Zamiast hotelu albo ośrodka wypoczynkowego można wybrać Dąbki i domki letniskowe.

W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe nie są drogie i kosztuję mniej więcej około 90-100zł/domek, licząc za dobę. Uwzględniając przynajmniej tydzień pobytu koszt wynajmu domku jest zdecydowanie mniejszy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu znacznie większy.

Połączenie morza z jeziorem urozmaici wakacje zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.
W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu albo rejsu kajakami po jeziorze oraz długich spacerów po sosnowym lesie. Nie zabraknie tu również zabytków, do których zapraszają pobliskie miejscowości. A w razie potrzeby mocniejszych przygód, do większych kurortów wczasowych jest całkiem blisko.

Comments are closed.