Rodzinne podróże? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

W obecnych czasach mamy bardzo dużo alternatyw urlopowych. Możemy latać na drugi koniec świata, jeździć po Europie. Lecz nadal sporo ludzi woli odpocząć nad Bałtyckim morzem. W sezonie urlopowym poszczególna miejscowość jest odwiedzana przez tłumy wczasowiczów. Mamy do wyboru kilka rodzajów różnych lokacji. Osoby młodsze, wypoczywające z przyjaciółmi, pragnące głównie dobrze się zabawić, wybierają Międzyzdroje, lub Mileno. Fani windsurfingu z kolei udają się na półwysep Helski. Natomiast rodziny z dziećmi wybierają często Rowy.

wakacje - widok

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to mieścina usytuowana między Ustką a Łebą, leży nad morzem, oraz nad malowniczym jeziorem Gardno. Jest to idealne miejsce dla osób podróżujących z pociechami, chcących przeżyć wakacje w sposób oszczędny. Gdyż jeśli martwimy się o noclegi Rowy są najlepsze. Mamy tutaj do wyboru liczne domki wolnostojące przeznaczone pod wynajem – przeczytaj o noclegach w Rowach. Całe osiedla takich kwater znajdują się w spokojnej okolicy, blisko morza. Każdy z nich zaopatrzony jest w dużą kuchnię z kompleksowym wyposażeniem. Dzięki temu możemy każdego dnia gotować obiady dla swojej rodziny, bez przymusu jadania w restauracjach non stop. dodatkowo, w większości kwater, będziemy mieli także do dyspozycji ogród, z możliwością urządzenia grilla.

Lecz nie tylko noclegi Rowy mają ciekawe, także samo miasto jest bardzo interesujące, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Znajdziemy tam wesołe miasteczko, ze zjeżdżalniami, kolejką górską oraz z gokartami. Dodatkowo, nasze dzieci będą miały szansę przejść tor przeszkód, umieszczony w środku wielkiego, dmuchanego zamku. Poza tym, przez całe miasteczko przejeżdża każdego dnia bajkowy pociąg. Taka przeprawa to doskonała okazja na poznawanie miasta. Nie masz samochodu i zastanawiasz się, jak możesz dostać się do miejscowości? Nic trudnego, wystarczy udać się na najbliższy peron. Korzystając z pociągu do Słupska dostaniesz się właściwie na miejsce. Tam jedynie musisz wsiąść w bus, który co chwilę odwiedza Rowy – sprawdź.

Jeśli jesteś osobą wypoczywającą z małymi dziećmi, jest to miejscowość najwłaściwsza dla ciebie. Zarówno rozrywki, dojazd jak i noclegi Rowy posiadają niezwykle dobre, z tego powodu warto przemyśleć tą opcję w momencie snucia planów urlopowych. Ogromnym plusem są także ceny w miejscowości.

Zanim wyłączysz swój komputer, zobacz jeszcze jedną wiadomość, ponieważ naprawdę zalecam te informacje (http://www.horyzont.net.pl/biuro-turystyczne-wroclaw/), dlatego że zawiera ono niezwykle pomocne dane.

Rezerwacja domku jest stosunkowo niedroga, w porównaniu do większych, nadbałtyckich lokalizacji.

Comments are closed.