Categories

Archive

Jazda konna – świetny patent na spędzanie wolnego czasu

Hodowla koni z całą pewnością cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wyjątkowe zwierzęta przez całe wieki odgrywały niezwykle istotną rolę dla samej tylko polskiej wojskowości. Również i obecnie znajdziemy u nas spore grono amatorów jazdy konnej, i raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego, ponieważ faktycznie może to być rewelacyjny sposób na spędzanie swego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony zapewniamy sobie dzięki temu dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a jednocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.

Read more ›

Categories

Konie to niewątpliwie fantastyczne zwierzaki

Choć ogólnie nie przepadam za zwierzętami, nigdy takowego nie miałem, to tak naprawdę konie akurat bardzo lubię. Być może dlatego, że przecież często konie są czymś dużo więcej, aniżeli wyłącznie zwierzakami? W końcu wcale nie jest powiedziane, że konie nadają się wyłącznie do jazdy na nich. Naturalnie jazda konna ma wiele zalet, lecz myślę, iż w wielu przypadkach konie niemal potrafią uratować człowiekowi życie. A przynajmniej zdrowie. I wcale nie przesadzam, szanowny czytelniku!

Read more ›

Categories

W jakim miejscu spędzić ostatni dzień roku – czyli: Pojechać w góry? Czy nie wyjechać w góry? To jest zasadnicze pytanie!

Chcielibyście rewelacyjnie spędzić sylwestra, jednak nie wiecie w jakim miejscu? Pomyśl nad alternatywą spędzenia konkretnego czasu w górkach!
W powstałych czasach bardzo popularną alternatywą spędzania przełomu roku stał się przyjazd w górki.

Read more ›

Categories

Wybieramy najlepszą propozycję stajni

Mali czy duzi, każdy uwielbia zimą kulig. Pragnąc skorzystać z propozycji, którą oferuje stajnia, ponadto podziwiać piękne, urokliwe widoki oraz cieszyć się świetną zabawą, możemy wybrać się na przejażdżkę kuligiem. W zimie liczą się nie tylko sporty zimowe, tak bardzo popularne, lecz nie możemy zapominać o tak ciekawych alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!

Read more ›

Categories