Categories

Archive

Rodzinne podróże? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

W dzisiejszych czasach posiadamy bardzo dużo alternatyw wakacyjnych. Możemy przemieszczać się na drugi kraniec planety, podróżować po Europie. Lecz nadal dużo ludzi preferuje odpocząć nad Bałtyckim morzem. W okresie letnim poszczególna miejscowość jest odwiedzana przez rzesze wczasowiczów. Mamy do wyboru pare typów różnych lokacji. Osoby młodsze, podróżujące z przyjaciółmi, pragnące przede wszystkim wspaniale się zabawić, preferują Międzyzdroje, lub Sopot. Fani windsurfingu z kolei udają się na półwysep Helski. Natomiast rodzice z dziećmi odwiedzają często Rowy.

Read more ›

Categories

Wyjazdy na wakacje i nie tylko

Gdy postanowimy zaproponować naszemu malcowi nieco rozrywki, wskazane jest zastanowić się nad jakimś ciekawym wyjazdem zorganizowanym. W internecie, na stronach internetowych ściśle związanych z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać można wiele wyjazdów tego typu. Dzieci w określonych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest wiele wolnych terminów. Na portalu można też zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Read more ›

Categories

Jazda konna – fantastyczne hobby

Jazda konna dawniej będąca sportem najbogatszych lub traktowana jako forma transportu, obecnie dostępna dla każdego, przechodzi swój renesans w dziedzinach rekreacji, jak też zdrowotnej. Żyjąc w pośpiechu i tłoku, zapominamy jak ważny dla człowieka jest kontakt z przyrodą. Hippika jest nie tylko cudownym sportem poprawiającym kondycję i sylwetkę, ale też jest sposobem na relaks i oderwanie od nudnej codzienności.

Read more ›

Categories