Categories

Archive

Jazda konna – fantastyczne hobby

Jazda konna dawniej będąca sportem najbogatszych lub traktowana jako forma transportu, obecnie dostępna dla każdego, przechodzi swój renesans w dziedzinach rekreacji, jak też zdrowotnej. Żyjąc w pośpiechu i tłoku, zapominamy jak ważny dla człowieka jest kontakt z przyrodą. Hippika jest nie tylko cudownym sportem poprawiającym kondycję i sylwetkę, ale też jest sposobem na relaks i oderwanie od nudnej codzienności.

Read more ›

Categories

Rodzinne podróże? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

W obecnych czasach mamy niezwykle sporo opcji wakacyjnych. Możemy przemieszczać się na drugi koniec świata, jeździć po Europie. Jednak nadal dużo ludzi preferuje odpocząć nad polskim morzem. W sezonie letnim poszczególna miejscowość jest oblegana przez rzesze wczasowiczów. Mamy do wyboru pare rodzajów różnych miast. Osoby młode, wypoczywające z przyjaciółmi, chcące przede wszystkim dobrze się zabawić, wybierają Międzyzdroje, lub Mileno. Fani windsurfingu z kolei udają się na półwysep Helski. W końcu rodzice z dziećmi odwiedzają chętnie Rowy.

Read more ›

Categories

Wybieramy najlepszą propozycję stajni

Dzieci czy dorośli, każdy uwielbia zimą kulig. Pragnąc skorzystać z oferty, jaką oferuje stajnia, ponadto podziwiać piękne, urokliwe widoki oraz cieszyć się pierwszorzędną zabawą, możemy wybrać się na przejażdżkę kuligiem. Zimą liczą się nie tylko sporty zimowe, tak bardzo popularne, lecz nie możemy zapominać o tak interesujących alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!

Read more ›

Categories