Categories

Archive

Wybierz najtrafniejsze w gąszczu mnóstwa propozycji wczasy dla dzieci i młodzieży

Kolonie dla dzieci to doskonały pomysł na wakacje. W dzisiejszych czasach oferta biur turystycznych jest bardzo szeroka. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez jednostki oświatowe zarówno w kraju, jak i zagranicą. Najczęściej wybierane lokalizacje, w których organizuje się kolonie to polskie góry lub Bałtyk.

Read more ›

Categories

Rodzinne podróże? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

W obecnych czasach mamy niezwykle dużo opcji urlopowych. Możemy latać na drugi koniec świata, podróżować po Europie. Jednak w dalszym ciągu dużo ludzi preferuje wypoczynek nad Bałtyckim morzem. W sezonie urlopowym poszczególna miejscowość jest odwiedzana przez tłumy turystów. Mamy do wyboru pare rodzajów różnych miast. Osoby młode, podróżujące z przyjaciółmi, pragnące głównie dobrze się zabawić, wybierają Międzyzdroje, albo Mileno. Fani sportów wodnych z kolei jeżdżą na półwysep Helski. Natomiast rodziny z dziećmi odwiedzają chętnie Rowy.

Read more ›

Categories

Wyjazdy na wakacje i nie tylko

Gdy postanowimy zaproponować naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś wyjątkowym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych ściśle wiążących się z tematyką obozowo-kolonijną, znaleźć możemy sporo wyjazdów tego typu. Dzieci w rozmaitych przedziałach wiekowych chętnie ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można również zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Read more ›

Categories