Aktualne ciekawostki w kwestii elektroniki oraz gier na komputer

Przeglądając bieżące nowinki związane z elektroniką, grami komputerowymi lub telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że współcześnie pojawiło się niemało nowych intrygujących informacji. Jedną z nich na pewno jest to, że potwierdzono wieści o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bez wątpliwości jest to wyborna nowina dla osób, które mają PlayStation albo Xbox bądź chętnie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox
Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz celowo wyznaczone zespoły pracują nad nowym sequelem oddanym na inne nośniki. Zapaleńcy gier w tematyce horrorów odnajdą też dla siebie top 10 horrorow na pc.

Jeśli poszukujesz zbliżonych danych na opisywany temat, to też rzuć okiem na (https://www.lombardpiaseczno24h.pl/cena-zlota/) analogiczne portale, które podnoszą tę problematykę.

W Necie możemy odnaleźć niemało recenzji najlepszych gier dla miłośników dreszczyki grozy, pośród najpopularniejszy zestawień pojawiły się takie gry, jak choćby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, do tego w czołowej dziesiątce niemało ludzi wymienia również takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra bądź Bioshock. Oczywiście zestawień najlepszych gier w klimacie horrorów odnajdziemy współcześnie multum, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się rzecz jasna prywatnymi upodobaniami w tej kwestii – gry horrory na PC.

Pośród fascynujących nowinek pojawiły się także najnowsze informacje na temat nowego, innowacyjnego systemu Windows 10 (więcej informacji o Win10) przeznaczonego na smartfony. Naturalnie wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, iż system ten jest o wiele prostszy w obsłudze i o wiele bardziej funkcjonalny. Zainstalowanie nowego systemu niewątpliwie spowoduje, że smartfon rozpocznie działać prędzej, dlatego jest to niesłychanie wyborne rozwiązanie dla telefonów, które regularnie się zacinają.

Interfejs jest nieskomplikowany w użytkowaniu i niesłychanie przejrzysty. W nowym systemie pojawiło się wiele ciekawych nowości, w szczególności bardziej przejrzysty kalendarz oraz Outlook. Windows 10 proponuje też nowiusieńkie, przebudowane mapy. To wyłącznie parę ciekawostek o jakich oznajmiliśmy, niemniej niewątpliwie pożądane byłoby samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć które rzeczy uległy zmianie.

Comments are closed.