Categories

Archive

Pożądane produkty elektronicznie, jakie dziś można bez problemu kupić w lubelskich sklepach

Lublin, tak samo jak każde inne większe miasto Polski, posiada w swojej ofercie dość dużą ilość nowoczesnych galerii handlowych, jakie stają się współcześnie prawdziwą mekką dla wytrawnych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Read more ›

Categories

Aktualne ciekawostki w kwestii elektroniki oraz gier na komputer

Przeglądając obecne nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi czy telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że aktualnie pojawiło się niemało nowych intrygujących informacji. Jedną z nich bezsprzecznie jest to, iż potwierdzono wieści o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezspornie jest to wspaniała nowina dla osób, jakie mają PlayStation bądź Xbox czy ochoczo zagraliby w tą grę na PC-cie.

Read more ›

Categories

Bezproblemowy dostęp do programu TV w Sieci – fajna spraw

Jeżeli ciekawi Cię aktualny program TV, lecz zapomniałeś zakupić gazety, nie musisz wcale mknąć do sklepu. Bez kłopotu możesz sprawdzić go w Necie. Program TV osiągalny jest na wielu różnorodnych stronach internetowych. Dzięki przejrzystej strukturze stron, nadzwyczaj szybko znajdziesz swoje ukochane programy albo ukochane filmy i seriale.

Read more ›

Categories

Warianty badań marketingowych

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Read more ›

Categories