Categories

Archive

Pożądane produkty elektronicznie, jakie dziś można bez problemu kupić w lubelskich sklepach

Lublin, identycznie jak każde inne większe miasto Polski, ma w swojej ofercie naprawdę dużą liczbę atrakcyjnych galerii handlowych, jakie stają się współcześnie prawdziwą mekką dla zaawansowanych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Read more ›

Categories

Warianty badań marketingowych

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Read more ›

Categories

Bezproblemowy dostęp do programu TV w Sieci – fajna spraw

Jeżeli ciekawi Cię obecny program TV, ale zapomniałeś nabyć gazety, nie musisz wcale lecieć do sklepu. Bez kłopotu możesz sprawdzić go w Internecie. Program TV dostępny jest na wielu różnorodnych stronach internetowych. Dzięki klarownej strukturze stron, niezwykle rychło odszukasz swe ulubione programy czy ulubione filmy oraz seriale.

Read more ›

Categories

Aktualne ciekawostki w kwestii elektroniki oraz gier na komputer

Przeglądając aktualne nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi albo telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że aktualnie pojawiło się multum nowych ciekawych informacji. Jedną z nich naturalnie jest to, że potwierdzono wieści o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bez wątpliwości jest to wyśmienita nowina dla osób, jakie posiadają PlayStation bądź Xbox czy też entuzjastycznie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Read more ›

Categories