Zabawmy się!

Nie wiem, czy wiesz, że znana jest aktywność, która jednocześnie umożliwi ci pozbycie się paru tłustych kilogramów, dobrze poprawi kondycję, uzdrowi organizm, podniesie samoocenę… Słucham? Bajki opowiadam? Nie umiałbym cię internauto okłamywać. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od ostatniego czasu lubiane stały się rozrywkowe audycje taneczne. Moda na pląsanie pchnęła ludzi na parkiet. To okazja, abyś i ty zapisał się na dobre lekcje tańca. Pomieszkujesz w mieście krasnali i nie masz pojęcia, w którym miejscu w twojej dzielnicy można się na nie załapać? Nic prostszego. Wpisz w Google sformułowanie na przykład „szkoła tańca Wrocław”, na pewno zobaczysz całą masę ciekawych ofert.

Alternatywnym pasującym tu zbitkiem słów jest chociażby „kurs tańca towarzyskiego Wrocław”. Jak już znajdziesz kurs, na który chcesz zapisać się na lekcje tańca, pomyśl, jaki taniec to ma być. Pierwsze pytanie, jakie należy sobie postawić, brzmi: z towarzyszką czy bez, a może w grupie? Jeżeli decydujesz się na tę pierwszą opcję, a nie masz gotowej do tańczenia z tobą partnerki ,wiedz, że w szkole przydzielą ci parę. Nauka tańca to wyśmienite miejsce na poznawanie nowych ludzi, wszak prawdą jest to, że taniec niesamowicie zbliża ludzi.

Kolejna kwestia, która ujawnia się przy doborze kursu tańca, to postawienie na określony rodzaj. Osoby o tradycjonalistycznym temperamencie powinny wybrać nobliwe tańce towarzyskie, takie jak walc lub polonez. Zatwardziali indywidualiści z pewnością pokochają taniec nowoczesny. Ci, którzy wykazują gorący temperament, powinni wyrażać swoje uniesienie w namiętnych, południowo amerykańskich tańcach towarzyskich. Ogniście zatańczone tango to generalnie fantastyczna gra wstępna…

Autor: Esens

Acha, na zamknięcie wpisu jeszcze mała dygresja. Mówiąc o sformułowaniach do szukania mogłem ująć to trochę nieprecyzyjnie – układ określeń oczywiście jest dość dowolną rzeczą, zatem nie kieruj się bezwolnie moimi zdaniami. „zumba wrocław”, „tango Wrocław”, „lekcje tańca Wrocław” będą podobnie efektywne.

Źródło: Tango Styl

Comments are closed.