Categories

Archive

Zabawmy się!

Nie wiem, czy wiesz, że jest taka rekreacja, która równolegle umożliwi ci pozbycie się paru tłustych kilogramów, dobrze wyrobi kondycję, poprawi zdrowie, podniesie samoocenę… Co mówisz? Mrzonki piszę? Nie śmiałbym cię internauto okłamywać. Ta czynność jest prawdziwa i zwie się tańcem. Od ostatniego czasu chętnie oglądane stały się telewizyjne programy taneczne.

Read more ›

Wyprawa górska – co powinno się zapakować do plecaka?

Co roku jest coraz więcej osób wybierających aktywne formy spędzania wolnego czasu. Leżenie na plaży przestaje być modne. Staje się raczej wyrazem tego, że nie troszczymy się o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, a równocześnie nie mamy określonych zainteresowań. Ci, którzy preferują górskie wyprawy, powinni pamiętać o odpowiednim ekwipunku. Z pewnością przyda się palnik turystyczny i żywność liofilizowana.

Read more ›

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wolnego czasu na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na aktywny relaks. Warto pomyśleć o wędrowaniu po górskich szlakach, na przykład przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz zwiedzić cały kraj na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla aktywnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›