Categories

Archive

Zabawmy się!

Wyobraź sobie, że jest taka rekreacja, która równolegle pomoże ci zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, znakomicie wyrobi kondycję, poprawi zdrowie, polepszy nastrój… Że co? Bajki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku oszukiwać. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe konkursy taneczne.

Read more ›

Categories

Wyprawa górska – co powinno się zapakować do plecaka?

Co roku jest coraz więcej osób kochających aktywne formy wypoczywania. Leniwe spędzanie czasu na piasku nie jest już popularne. Staje się raczej sygnałem tego, że nie troszczymy się o własne zdrowie oraz kondycję fizyczną, a jednocześnie nie posiadamy żadnych ciekawszych zainteresowań. Ci, którzy stawiają na górskie wyprawy, muszą pamiętać o dobrze dobranym ekwipunku. Bez wątpienia przydać mogą się palnik turystyczny i żywność liofilizowana.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeśli na myśl o spędzeniu wakacji na leżeniu na piasku zasypiasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na aktywny wypoczynek. Możesz pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez kilka tygodni, między schroniskami, wchodząc na kolejne szczyty. Można zwiedzić cały kraj na rowerze albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla aktywnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Relaks, energiczny wypoczynek oraz piękne krajobrazy, czyli wakacje w Bieszczadach

Przyszedł moment wakacji, w zależności od tegoż, czego się szuka warto wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie. Jeśli priorytetem w odpoczynku są cudowne krajobrazy, świeże powietrze oraz cisza to góry będą świetną opcją.
Mnóstwo propozycji wypoczynku dają wakacje w Bieszczadach.
zobacz
Źródło: pixabay

Read more ›

Categories