Categories

Archive

Relaks, energiczny wypoczynek oraz piękne krajobrazy, czyli wakacje w Bieszczadach

Nadszedł moment urlopów, w zależności od tegoż, czego się szuka warto wybrać najkorzystniejszą alternatywę dla siebie. Jeśli priorytetem w odpoczynku są cudowne widoki, świeże powietrze i cisza to góry są świetną alternatywą.
Mnóstwo ofert relaksu dają wakacje w górach.
http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/bieszczady/kwatery/r,3,2,1,index.html
Źródło: pixabay

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeśli na myśl o spędzeniu wolnego czasu leżąc na piasku ziewasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem urlopu na aktywny wypoczynek. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez kilka tygodni, między schroniskami, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz zwiedzić Polskę na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla aktywnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Zabawmy się!

Wyobraź sobie, że jest taka rekreacja, która równolegle pomoże ci zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, znakomicie wyrobi kondycję, poprawi zdrowie, polepszy nastrój… Że co? Bajki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku oszukiwać. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe konkursy taneczne.

Read more ›

Categories

Wyprawa górska – co powinno się zapakować do plecaka?

Co roku jest coraz więcej osób kochających aktywne formy wypoczywania. Leniwe spędzanie czasu na piasku nie jest już popularne. Staje się raczej sygnałem tego, że nie troszczymy się o własne zdrowie oraz kondycję fizyczną, a jednocześnie nie posiadamy żadnych ciekawszych zainteresowań. Ci, którzy stawiają na górskie wyprawy, muszą pamiętać o dobrze dobranym ekwipunku. Bez wątpienia przydać mogą się palnik turystyczny i żywność liofilizowana.

Read more ›

Categories