Categories

Archive

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wolnego czasu na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na aktywny relaks. Warto pomyśleć o wędrowaniu po górskich szlakach, na przykład przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz zwiedzić cały kraj na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla aktywnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›

Wyprawa górska – co powinno się zapakować do plecaka?

Co roku przybywa osób wybierających aktywne formy wypoczywania. Leżenie na plaży nie jest już popularne. Staje się raczej dowodem tego, że nie troszczymy się o własne zdrowie i kondycję fizyczną, a jednocześnie nie mamy określonych zainteresowań. Ci, którzy cenią sobie górskie wycieczki, powinni pamiętać o właściwym ekwipunku. Z pewnością przydać mogą się palnik turystyczny i żywność liofilizowana.

Read more ›

Categories

Relaks, energiczny wypoczynek oraz piękne krajobrazy, czyli wakacje w Bieszczadach

Przyszedł moment urlopów, w zależności od tego, czego się chce warto wybrać najlepszą alternatywę dla siebie. Jeśli preferencją na urlopie są piękne widoki, rześkie powietrze i cisza to góry są idealną alternatywą.
Wiele propozycji wypoczynku dają wakacje w Bieszczadach.
zobacz
Źródło: pixabay

Read more ›

Categories

Zabawmy się!

Wyobraź sobie, że jest taka rekreacja, która równolegle pomoże ci zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, znakomicie wyrobi kondycję, poprawi zdrowie, polepszy nastrój… Że co? Bajki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku oszukiwać. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe konkursy taneczne.

Read more ›

Categories