Categories

Archive

Zabawmy się!

Wyobraź sobie, że istnieje rekreacja, która jednocześnie spali kilka niepotrzebnych kilogramów, dobrze usprawni kondycję, uzdrowi organizm, da pewność siebie… Co mówisz? Mrzonki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku kantować. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od kilku lat bardzo popularne stały się rozrywkowe konkursy taneczne.

Read more ›

Categories

Wyprawa górska – co powinno się zapakować do plecaka?

Co roku jest coraz więcej osób wybierających aktywne formy spędzania wolnego czasu. Leżenie na plaży przestaje być modne. Staje się raczej wyrazem tego, że nie troszczymy się o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, a równocześnie nie mamy określonych zainteresowań. Ci, którzy preferują górskie wyprawy, powinni pamiętać o odpowiednim ekwipunku. Z pewnością przyda się palnik turystyczny i żywność liofilizowana.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wolnego czasu na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na aktywny relaks. Warto pomyśleć o wędrowaniu po górskich szlakach, na przykład przez kilka tygodni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Możesz zwiedzić cały kraj na rowerze lub na stopa. Można też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla aktywnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›

Relaks, energiczny wypoczynek oraz piękne krajobrazy, czyli wakacje w Bieszczadach

Przyszedł moment urlopów, w zależności od tego, czego się chce warto wybrać najlepszą alternatywę dla siebie. Jeśli preferencją na urlopie są piękne widoki, rześkie powietrze i cisza to góry są idealną alternatywą.
Wiele propozycji wypoczynku dają wakacje w Bieszczadach.
zobacz
Źródło: pixabay

Read more ›

Categories