Categories

Archive

Może mały wypoczynek nad jeziorem?

To koszmarne, gdy w czasie gorącego weekendu, na przykład w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w orzeźwiającym miejscu, na swoje nieszczęście zarabiamy na chleb albo najzwyczajniej siedzimy w domu. A może by tak po prostu pojechać na Mazury? Należy się pośpieszyć, ponieważ rośnie moda na Mazury, także wśród obcokrajowców, a więc bardzo prawdopodobne, że za pewien okres czasu Mazury, chociaż nadal śliczne, niestety nie będą aż tak dziewicze, nieznane.

Read more ›

Categories

Lubimy promocje, czyli wyjazdy last minute

Nie byli Państwo w tym roku nigdzie na wakacjach? Jeszcze nic straconego, gdyż biura podróży na terenie całej Polski mogą zaoferować znakomite warunki wyjazdowe dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Tanie apartamenty Hiszpania przygotowała jeszcze przed wakacjami, więc nie warto zwlekać. Znakomici specjaliści z biur prowadzących działalność turystyczną mogą pomóc w szczególności znaleźć te optymalne dla wybierających się na wczasy osób oferty.

Read more ›

Categories

Urlop w słonecznej Hiszpanii – świetny pomysł?

Wakacje to coś potrzebnego dla absolutnie każdej osoby. Przecież trzeba odpoczywać! Jeżeli człowiek niejako deprecjonuje wielkie znaczenie wypoczynku, zapewne w nieodległym okresie czasu dostrzeże zgubne skutki takiego myślenia. No dobrze, ale zatem co zwłaszcza warto polecić Polakom, którzy mają raczej ograniczony budżet, lecz nie aż tak mocno? Moim skromnym zdaniem bardzo dobrym kierunkiem jest gorąca Hiszpania. W sumie chociażby wakacje na wyspach kanaryjskich to ucieleśnienie marzeń – a przynajmniej tak właśnie jest w moim przypadku.

Read more ›

Categories

Pomysł na wczasy dla seniora

Kiedy nadchodzi emerytura, sporo smutnych rzeczy może się stać. Politolodzy, którzy regularnie analizują demografię naszego kraju, wiedzą, że po przejściu na emeryturę pojawia się spory odsetek śmiertelności wśród dziadków. Jest tak dlatego, gdyż bardzo często emeryt przestaje widzieć sens życia, który przez całe lata odnajdywał przeważnie w zawodzie.

Read more ›

Categories

Jeżeli nie masz jeszcze koncepcji i pomysłów na zbliżające się wakacje – wybierz najlepsze wczasy na Majorce.

Nadchodzi ten ulubiony czas dla uczniów – wakacje, a przede wszystkim dla osób pracujących – czas urlopów. Aura robi się coraz piękniejsza i sprzyjająca różnym wypadom. Pełne, szczęśliwe rodziny cały rok odkładały na upragniony wyjazd i odliczają dni, leniwi myślą o małych pożyczkach. Biura podróży od długiego czasu przygotowują najlepsze propozycje wyjazdów, zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Read more ›

Categories