Categories

Archive

Do jakiego kraju na urlop?

Nie każdy z nas wymyślił już jak spędzić lato 2014 roku. Część osób tworzy wakacyjne plany miesiącami, część woli jednak spontaniczne podróże wybierając z oferty last minute. To bez znaczenia, do której z grup należymy dobrze jest wiedzieć, jakie są najchętniej wybierane przez Polaków kierunki urlopowych wyjazdów.

Read more ›

Categories

Pomysł na wczasy dla seniora

Kiedy ktoś staje się emerytem, dużo złych rzeczy może się pojawić. Politolodzy, którzy regularnie analizują demografię Polski, odkryli, że po zakończeniu pracy pojawia się spory odsetek śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, bo nieraz człowiek na emeryturze przestaje widzieć sens żywota, który przez całe lata widział głównie w zawodzie.

Read more ›

Categories

Biuro podróży z Gdańska – propozycje i cennik

Duże zainteresowanie podróżników uderza w kraje wschodnie. Popyt wyczuwa w pierwszej inii właśnie doświadczone oraz odróżniające się profesjonalnym podejściem do każdego klienta biuro podróży Gdańsk. Możliwości wiażące się z każdą kolejną propozycją są wręcz niewiarygodne, dlatego klienci, czerpiąc z wiedzy oraz pełnego profesjonalizmu zatrudnionych tam specjalistów, stawiają na pomoc również w kwestii wizy. Rosyjskie urzędy konsularne w naszym kraju przyjmują wnioski dotyczące wiz, natomiast biuro z Gdańska pośrednicy w całym procederze.

Read more ›

Categories