Categories

Archive

Ciągłe granie w gry dostarcza sporo frajdy

Wielu z ludzi pamięta te okresy, kiedy w niewielkiej ilości domach był pecet, a jeśli już taki się znalazł, to dookoła niego jednoczyło się sporo jednostek, aby być w stanie pograć w jakieś gry. Częstokroć było tak, iż gromadziła się tam gromada kumpli z podwórka czy także szkoły, aby być w stanie stać się chociaż przez chwilę członkiem gry komputerowej. Włączenie jej jednak nie było takie proste. Należało ponieważ najpierw wsadzić kasetkę oraz wczytać grę. Ta czynność trwała wiele minut oraz niejednokrotnie było tak, iż należało ją dwa razy powtórzyć.

Read more ›

Categories
Tags

Gry na konsolę – Playstation, Microsoft, Nintendo

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować. Konsola to w zasadzie komputer, różniący się od popularnego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo.

Read more ›

Categories

Gry na konsole prezentują aktualnie bardzo wysoki poziom technologiczny

Obecnie szczególnie dużo osób szuka różnej rozrywki, która nie tylko umożliwi zrelaksować się fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Niewątpliwie bardzo dobrą rozrywką są rozmaite gry na komputer, czy konsole. Aktualnie konsole, cieszą się bardzo dużą popularnością, co wynika z tego, że są one dużo bardziej praktyczne w użyciu i istnieje możliwość je podpinać pod telewizor, czy monitor. Gry na konsole nie odbiegają w jakikolwiek sposób od gier komputerowych, a wręcz przeciwnie. Coraz częściej bowiem gry na konsole posiadają znacznie atrakcyjniejsze parametry techniczne, jak też graficzne, przez co gra staje się zdecydowanie przyjemniejsza i dostarcza znacznie lepszej rozrywki.

Read more ›

Categories