Categories

Archive

Taniec – sztuka wymagająca talentu czy zwykłe rzemiosło dla każdego?

Szkoły tańca w każdym większym mieście wyrastają jak grzyby po deszczu. Ten zdecydowany rozkwit taniec, zawdzięcza wielu programom emitowanym w telewizji, które niestrudzenie reklamują ten sposób spędzania czasu. To już nie tylko moda na kołysanie się do szybkiej muzyki w dusznych salach czy na parkietach, ale autentyczna sztuka artystyczna.

Read more ›

Categories

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy urządzane są obecnie bardzo często. Najczęściej organizują je wielkie firmy dla własnych pracowników i kontrahentów. Imprezy takie służą zazwyczaj zintegrowaniu zatrudnionych, w szczególności gdy jest to impreza urządzana przez korporację zatrudniającą wiele osób. Nierzadko także służy to poprawieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Niejednokrotnie bywa tak, że grupy pracowników sprawniej i skuteczniej pracują, gdy członkowie dobrze znają się nawzajem.

Read more ›

Categories

Tajlandia – świat bajecznych kolorów i złoceń

Tajlandia to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki olśni nas bogactwem barw, splendorem świątynnych wnętrz, dziką tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w powszednie życie obywateli i wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: zielono-czerwone dachy świątyń doskonale komponują się z pozłacanymi ozdobami, mnisi w szafranowych odzieżach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brązowej cegły, rzekami płyną długie łodzie wypełnione po brzegi barwnymi owocami oraz aromatycznymi przyprawami, na błękitnym niebie pląsają fiołkowe latawce, z kolei na tle soczystej zieleni pól ryżowych dostrzec możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.

Read more ›

Categories

Zabawy na wieczór panieński

Gdy dowiadujemy się, że nasza znajoma ma zostać żoną cieszymy się, bo to przecież radosny czas w życiu tej osoby. Cieszymy się, bo najprawdopodobniej będziemy zaproszone na ślub i wesele, ale również przed tym czeka nas wieczór panieński. To naprawdę świetna impreza, o ile świadkowa będzie naprawdę dobrze znała dziewczynę, która będzie miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Read more ›

Categories