Categories

Archive

Zabawmy się!

Pomyśl, że znana jest forma rekreacji, która równocześnie pomoże ci zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, dobrze wyrobi kondycję, uleczy bóle, da pewność siebie… Słucham? Bajki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku kantować. Taka aktywność istnieje i zwie się tańcem. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe programy taneczne.

Read more ›

Categories

Zabawy na wieczór panieński

Kiedy dowiadujemy się, że nasza znajoma ma zostać żoną jesteśmy rozradowane, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu tej osoby. Czujemy radość, bo najprawdopodobniej zostaniemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale również przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To rzeczywiście super impreza, o ile świadkowa będzie naprawdę bardzo dobrze znała dziewczynę, która będzie miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Read more ›

Categories

Tajlandia – świat bajecznych kolorów i złoceń

Tajlandia jest to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, który oczaruje nas mnogością kolorów, świetnością świątynnych wnętrz, dziką tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w powszednie życie mieszkańców oraz wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: czerwono-zielone dachy świątyń wspaniale komponują się z pozłacanymi zdobieniami, mnisi w szafranowych odzieżach przechadzają się pośród zabytkowych budynków z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie wypełnione po brzeżki barwnymi owocami a także wonnymi przyprawami, na niebieskim niebie pląsają szkarłatne latawce, natomiast na tle soczystej zieloności pól ryżowych dostrzec możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.

Read more ›

Categories

Taniec – sztuka wymagająca talentu czy zwykłe rzemiosło dla każdego?

Szkoły tańca w każdym większym mieście wyrastają jak grzyby po deszczu. Ten zdecydowany rozkwit taniec, zawdzięcza wielu programom emitowanym w telewizji, które niestrudzenie reklamują ten sposób spędzania czasu. To już nie tylko moda na kołysanie się do szybkiej muzyki w dusznych salach czy na parkietach, ale autentyczna sztuka artystyczna.

Read more ›

Categories

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy urządzane są obecnie bardzo często. Najczęściej organizują je wielkie firmy dla własnych pracowników i kontrahentów. Imprezy takie służą zazwyczaj zintegrowaniu zatrudnionych, w szczególności gdy jest to impreza urządzana przez korporację zatrudniającą wiele osób. Nierzadko także służy to poprawieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Niejednokrotnie bywa tak, że grupy pracowników sprawniej i skuteczniej pracują, gdy członkowie dobrze znają się nawzajem.

Read more ›

Categories