Categories

Archive

Tajlandia – świat bajecznych kolorów i złoceń

Tajlandia to malowniczy kraj Azji Południowo-Wschodniej, który oczaruje nas gamą kolorów, splendorem świątynnych wnętrz, dziką tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców a także wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest barwami: czerwono-zielone dachy świątyń doskonale komponują się z pozłacanymi ozdobami, mnisi w szafranowych szatach przechadzają się pośród zabytkowych budynków z brunatnej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie napełnione po brzeżki barwnymi owocami jak też wonnymi przyprawami, na niebieskim niebie tańczą purpurowe latawce, z kolei na tle soczystej zieleni pól ryżowych dojrzeć możemy ciemnookich Tajów w słomkowych kapeluszach.

Read more ›

Categories

Taniec – sztuka wymagająca talentu czy zwykłe rzemiosło dla każdego?

Szkoły tańca w każdym większym mieście wyrastają jak grzyby po deszczu. Ten bezapelacyjny sukces taniec, zawdzięcza wielu programom emitowanym w radio, które ciągle propagują taki sposób spędzania czasu. To już nie tylko moda na bujanie się w rytm żwawej melodii w dusznych salach imprez, ale autentyczna sztuka.

Read more ›

Categories

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy urządzane są współcześnie bardzo często. Najczęściej urządzają je największe firmy dla swoich powładnych i kontrahentów. Wydarzenia takie służą najczęściej zintegrowaniu pracowników, w szczególności jeśli jest to impreza urządzana przez korporację zatrudniającą wiele osób. Często także służy to zacieśnieniu stosunków z zarządem i wprowadzeniu pozytywnych relacji. Niejednokrotnie bywa tak, że grupy pracowników sprawniej i efektywniej funkcjonują, gdy członkowie dobrze znają się nawzajem.

Read more ›

Categories

Zabawmy się!

Pomyśl, że znana jest forma rekreacji, która równocześnie pomoże ci zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, dobrze wyrobi kondycję, uleczy bóle, da pewność siebie… Słucham? Bajki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku kantować. Taka aktywność istnieje i zwie się tańcem. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe programy taneczne.

Read more ›

Categories

Zabawy na wieczór panieński

Kiedy dowiadujemy się, że nasza znajoma ma zostać żoną jesteśmy rozradowane, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu tej osoby. Czujemy radość, bo najprawdopodobniej zostaniemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale również przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To rzeczywiście super impreza, o ile świadkowa będzie naprawdę bardzo dobrze znała dziewczynę, która będzie miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Read more ›

Categories