Categories

Archive

Zabawy na wieczór panieński

Gdy dociera do nas informacja, że nasza znajoma wychodzi za mąż jesteśmy rozradowane, bo to przecież radosny czas w życiu danej osoby. Czujemy radość, bo na pewno zostaniemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale też przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To rzeczywiście świetna impreza, o ile świadkowa będzie naprawdę dobrze znała dziewczynę, która będzie miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Read more ›

Categories

Zabawmy się!

Wyobraź sobie, że jest taka rekreacja, która równolegle pomoże ci zrzucić parę niepotrzebnych kilogramów, znakomicie wyrobi kondycję, poprawi zdrowie, polepszy nastrój… Że co? Bajki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku oszukiwać. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od niedawna chętnie oglądane stały się rozrywkowe konkursy taneczne.

Read more ›

Categories

Tajlandia – świat bajecznych kolorów i złoceń

Tajlandia jest to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki oczaruje nas gamą barw, splendorem świątynnych wnętrz, dziką tropikalną przyrodą, pięknymi tradycjami, religią wkradającą się w powszednie życie mieszkańców jak też wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: czerwono-zielone dachy świątyń wspaniale komponują się z pozłacanymi zdobieniami, mnisi w szafranowych szatach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brunatnej cegły, rzekami płyną długie łodzie wypełnione po brzeżki kolorowymi owocami oraz aromatycznymi przyprawami, na błękitnym niebie pląsają karmazynowe latawce, zaś na tle soczystej zieleni pól ryżowych dostrzec możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.

Read more ›

Categories

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy urządzane są aktualnie bardzo często. Najczęściej organizują je największe firmy dla swoich powładnych i kontrahentów. Imprezy tego rodzaju służą najczęściej zintegrowaniu zatrudnionych, w szczególności jeśli jest to impreza organizowana przez firmę zatrudniającą wiele osób. Często również służy to poprawieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Niejednokrotnie zdarza się tak, że grupy pracowników sprawniej i efektywniej pracują, gdy członkowie lepiej znają się nawzajem.

Read more ›

Categories