Categories

Archive

Zabawy na wieczór panieński

Kiedy dociera do nas informacja, że nasza znajoma wychodzi za mąż cieszymy się, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu danej osoby. Czujemy radość, bo najprawdopodobniej będziemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale również przed tym czeka nas wieczór panieński. To rzeczywiście świetna impreza, o ile świadkowa będzie naprawdę dobrze znała dziewczynę, która będzie miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Read more ›

Categories

Tajlandia – świat bajecznych kolorów i złoceń

Tajlandia to malowniczy kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki urzeknie nas mnogością barw, świetnością świątynnych wnętrz, tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w powszednie życie obywateli jak też wszędobylskim uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest barwami: czerwono-zielone dachy świątyń doskonale komponują się ze złoconymi zdobieniami, mnisi w szafranowych szatach przechadzają się pośród zabytkowych budynków z brunatnej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie wypełnione po brzeżki barwnymi owocami a także aromatycznymi przyprawami, na niebieskim niebie tańczą purpurowe latawce, zaś na tle soczystej zieleni pól ryżowych dojrzeć możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.

Read more ›

Categories

Zabawmy się!

Wyobraź sobie, że istnieje rekreacja, która jednocześnie spali kilka niepotrzebnych kilogramów, dobrze usprawni kondycję, uzdrowi organizm, da pewność siebie… Co mówisz? Mrzonki piszę? Nie potrafiłbym cię czytelniku kantować. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od kilku lat bardzo popularne stały się rozrywkowe konkursy taneczne.

Read more ›

Categories

Taniec – sztuka wymagająca talentu czy zwykłe rzemiosło dla każdego?

Szkoły tańca w każdym większym mieście wyrastają jak grzyby po deszczu. Ten bezapelacyjny sukces taniec, zawdzięcza wielu programom emitowanym w radio, które ciągle propagują taki sposób spędzania czasu. To już nie tylko moda na bujanie się w rytm żwawej melodii w dusznych salach imprez, ale autentyczna sztuka.

Read more ›

Categories

Pokazy artystyczne na eventach

Tak zwane eventy urządzane są współcześnie bardzo często. Najczęściej urządzają je największe firmy dla swoich powładnych i kontrahentów. Wydarzenia takie służą najczęściej zintegrowaniu pracowników, w szczególności jeśli jest to impreza urządzana przez korporację zatrudniającą wiele osób. Często także służy to zacieśnieniu stosunków z zarządem i wprowadzeniu pozytywnych relacji. Niejednokrotnie bywa tak, że grupy pracowników sprawniej i efektywniej funkcjonują, gdy członkowie dobrze znają się nawzajem.

Read more ›

Categories