Co musisz zabierać ze sobą na podróż traperską? Kilka wskazówek dla podróżników

Jeżeli właśnie wybierasz się w podróż swojego życia wyłącznie z plecakiem i bez żadnego planu ani zarezerwowanych noclegów, można powiedzieć Ci właściwie tylko jedno – bardzo Ci zazdrościmy – oczywiście czeka Cię fantastyczna przygoda

. Równocześnie przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny poradnik, dzięki któremu będziesz wiedział, co konkretnie powinieneś ze sobą zabrać na taką wyprawę.

Wpakuj namiot do plecaka
Na początek z pewnością musisz zadbać o to, żeby mieć gdzie spać – w podobnych wypadkach przyda się bez wątpienia namiot. Zabierz dodatkowo wygodną poduszkę, dzięki której będziesz mógł zasnąć właściwie wszędzie. Interesujący produkt: sprawdzona manierka.
Energia

Autor: Denis Bocquet
Źródło: http://www.flickr.com

Jedzenie to praktycznie podstawa każdego wyjazdu

BIWAK

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli decydujesz się na spanie pod namiotem, z pewnością musisz także zadbać o jedzenie – jego przygotowywanie bowiem nie będzie łatwe. W Twoim plecaku bez wątpliwości musi znaleźć się solidna menażka czy innego rodzaju manierka – to bowiem w niej będziesz przygotowywać posiłki. W takich wyprawach bez wątpienia sprawdzi się najlepiej stara wojskowa menażka (tutaj oferta) – jeżeli zatem taką masz, na pewno musisz ją spakować. Jeżeli zaś nie, manierka powinna znaleźć się na liście Twoich zakupów do zrobienia przed wyjazdem.

trekking

Autor: Valerie Hinojosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wygodne buty

Tym, o co powinieneś najbardziej zadbać, są dobre buty – bez nich z pewnością nie będzie Ci się dobrze chodzić, a równocześnie cała wyprawa utraci swój urok

. Nie zabieraj nowych butów! Nie wiesz bowiem, jak będą się konkretnie zachowywały i jak będą leżeć na stopie, zatem z pewnością lepiej postawić na sprawdzone wcześniej obuwie. Tutaj więcej: .

Comments are closed.