Categories

Archive

Spędzaj urlop w Polsce niezależnie od pory roku

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych ludzi, w dużej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie z naturą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie różnorodnymi atrakcjami, które należy wziąć pod uwagę planując wakacje 2014!

Read more ›

Categories

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to znane kąpielisko, kurort nadmorski i port morski usytuowany w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Zasadniczymi atutami Juraty są bardzo ładne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i korzystne warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają wspaniałe uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz cudowna kompozycja błękitnego morza Bałtyckiego, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

Jeśli obecnie aranżujesz budowę własnego motelu w górach, chcesz zadbać o każdy szczegół swojej inwestycji – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat promocji i marketingu.

W dolnej partii państwa polskiego sporo jest cudownych obszarów i zachwycających i charakterystycznych gór. Możemy być dumni z tego, iż każdego roku, wszelkie drogi w górach, wychodzone zostają przez turystów i podróżnych z całego na świecie. Prócz doskonałych ścieżek, dolin, wspinaczek i innych, jest to w pewnym sensie fenomenalny rejon gospodarki w odłamie usług. Branża turystyki i rekreacji stała się źródłem zarobków ludzi z tamtych miejscowości. Z tego powodu, wielu ludzi wybiera otwarcie prywatnego biznesu, którym jest baza noclegowa – pensjonat.

Read more ›

Categories