Categories

Archive

Odzież turystyczna – jakimi cechami powinna się wyróżniać?

Fanów aktywnego spędzania wolnych dni każdego dnia jest coraz więcej. Dzisiaj już nie tylko z przyjemnością jeździmy na rowerze, ale zamiast leniuchowania na plaży wolimy wędrówki po górach. Nie tylko dostarcza nam to dużej dawki ruchu, ale też pozwala na naprawdę bliski kontakt z przyrodą. Aby jednak w trakcie górskiej wędrówki czuć się swobodnie i bezpiecznie, potrzebna jest charakteryzująca się wysoką jakością odzież turystyczna.

Read more ›

Categories

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem skupisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, rozciągłość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, natomiast szerokość sięga trzydziestu kilometrów czyniąc z nich miejsce z przyjemnością wybierane na wczasy 2014.

Read more ›

Categories

Spędź Urlop nad Morzem Bałtyckim

Ferie nad morzem to wspaniała opcja na fantastyczny czas. Wielu Polaków preferuje podróże np. nad Adriatyk, nie zdając sobie sprawy, jakie fajne morze znajduje się całkiem niedaleko. Trzeba, żeby mieszkańcy Polski na nowo docenili nasz Bałtyk, o który walczyli nasi antenaci. Latem Bałtyk może z powodzeniem rywalizować z zachodnimi riwierami.

Read more ›

Categories

wczasy w Olsztynie to wspaniały plan – zarezerwuj hostel już w tym momencie

Nie posiadasz planów na tegoroczne wczasy? Nie masz zamiaru kolejny raz jechać nad morze albo w górskie krainy? Już w tym momencie zabukuj swój urlop w jednym z Polskich miast i spędź niepowtarzalny tydzień. Z pewnością należy zwiedzić województwo warmińsko-mazurskie, o ile uprzednio nie byłeś w tym regionie naszego państwa. Godnym rekomendacji miastem jest Olsztyn, jaki zlokalizowany jest niedaleko jezior oraz lasów.

Read more ›

Categories

Rankingi online na podstawie których wypromowane są niedrogie, a do tego komfortowe kwatery

Można znaleźć coraz więcej zestawień wirtualnych na bazie jakich reklamowane są tanie, a zarazem wygodne kwatery. Użytkownicy Internetu z chęcią spoglądają na tego typu notowania, bo dzięki temu wiedzą, jakie podjąć rozstrzygnięcia, kiedy chodzi o podróże. Turystyka w Polsce bardzo się rozwinęła, a więc tak wiele alternatyw noclegowych można znaleźć w tym czasie.

Read more ›

Categories