Categories

Archive

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to słynne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski umiejscowiony w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są bardzo ładne i piaszczyste plaże, zdrowe, przesycone jodem powietrze i właściwe warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Czaru tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz śliczna kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

Niezapomniane wakacje w Hiszpanii i we Włoszech

Pragnąc odnaleźć doskonałą okazję na niezapomnianą podróż, doskonałym pomysłem jest wybranie się do znanego i profesjonalnego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży wyróżniają się świetną organizacją oraz ciekawym programem zwiedzania, ich koszty nie są zbyt duże i zapewniają wszelakie potrzeby. Obecnie wyśmienite i profesjonalne biuro oferuje wakacje w tak dalekie zakątki świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpienia kraje, którym każdy obieżyświat musi się skrupulatnie przyjrzeć.

Read more ›

Categories

Wykwintna wyprawa na Wyspę Madagaskar – co powinno się zwiedzić i co trzeba zobaczyć

Jeżeli już teraz projektujesz swoje przyszłe wakacje czy urlop, to mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Udaj się na Madagaskar, gdyż Wyspa Madagaskar przyciąga sporo turystów ze względu na swoje liczne walory przyrodnicze, tropikalne rośliny, gorący klimat, lasy równikowe a także łatwy dostęp do czystego, przejrzystego oceanu.

Read more ›

Categories