Categories

Archive

Zobaczyć cały świat – to pragnienie wielu osób. Czy jest to możliwe do zrealizowania, czy właściwie jesteśmy w stanie na to liczyć?

Jak przyjąć założenie, iż faktycznie życie jest tylko jedno, to warto postarać się przeżyć je jak najlepiej. Jak będziemy o tym pamiętać każdy dzień można zorganizować tak, jakby było zależne od niego bardzo wiele. Może nie być to ważne w skali mikro, obecnie, jednak gdy za pewien czas spojrzymy wstecz, to utwierdzimy się w przekonaniu, iż jednak warto było tak właśnie żyć i spełniać swoje marzenia.

Read more ›

Categories

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, no, może gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories

Być może zaciekawi nas wyprawa do Abu Dhabi?

Czy już mamy pojęcie który kierunek chcemy wybrać?
Po trudnym roku roboty, chcemy posiadać gwarancję, że na wakacjach naprawdę wypoczniemy oraz będziemy mogli się odprężyć. Przez to tak uważnie namyślamy się, w jaki rejon pragniemy się wybrać, uważnie analizujemy wszelkie oferty, a potem musimy podjąć decyzję, że w tym konkretnym miejscu chcemy się zameldować. Ma szansę się okazać, że idealnym rozwiązaniem będą dla nas dalekie podróże, w czasie których w całości odmienimy otoczenie oraz klimat.

Read more ›

Categories

Fascynujące wczasy oraz urlop – z Wrocławia do Indii

Indie to szczególny i śliczny kraj, jaki na pewno pod względem turystycznym posiada sporo do zaoferowania. Jest to nieziemski i egzotyczny kraj z fascynującą kulturą i wyśmienitą indyjską kuchnią, znajdziemy tam także sporo atrakcyjnych miejsc wartych zobaczenia, takich jak Bombaj ze znanym na całym świecie Bollywood, stolica Radżastanu, którą jest Dżajpur lub perfekcyjne herbaciane pola Darjeeling.

Read more ›

Categories

Podróże tylko dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a w dalszej kolejności wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.

Read more ›

Categories