Categories

Archive

Jak zadowolić osobę, której pasją jest wędkowanie?

Wielu z nas ma hobby. A jeśli cały czas nie mamy własnej ukochanej pasji, to błyskawicznie powinniśmy ją odnaleźć. To jak spędzamy nasz swobodny czas niesłychanie wpływa potem na jakość naszej pracy. Dlatego trzeba zajmować się rzeczami, które dają nam ogromną przyjemność.

Read more ›

Categories

Co robić w Grecji?

Pobyt w Grecji wiąże się po największej części ze słońcem, piaszczystą plażą i morzem. Warto jednak pamiętać, iż są tu także przecudowne góry i urzekająca obfitością przyroda, a tym samym kapitalne warunki, aby zażyć trochę ruchu. Z całą pewnością wyjdzie nam to na zdrowie. Mogą to być górskie ekskursje, ale również żeglowanie.

Read more ›

Categories

Wyjazdy kitesurfingowe – idealna wyprawa oraz nowiusieńkie znajomości

Kitesurfing to sport wodny, jaki cieszy się teraz coraz większym zainteresowaniem wśród rozległego grona osób. Ta dyscyplina sportowa dostarcza niemało adrenaliny oraz emocji, z pewnością osoby aktywne, jakie nie boją się ryzyka i lubią wyczuć dreszczyk emocji będą ujęte tą sferą sportową.

Read more ›

Categories

Zobaczyć cały świat – to pragnienie wielu osób. Czy jest to możliwe do zrealizowania, czy właściwie jesteśmy w stanie na to liczyć?

Jeżeli przyjąć założenie, że faktycznie życie mamy jedno, to należy starać się przeżyć je jak najbardziej ciekawie. Jak będziemy o tym pamiętać każdy dzień jesteśmy w stanie zorganizować tak, jakby zależało od niego bardzo dużo. Może nie mieć to znaczenia w skali mikro, obecnie, ale gdy za pewien czas spojrzymy wstecz, to się przekonamy, że mimo wszystko korzystnie było tak właśnie żyć i spełniać swoje marzenia.

Read more ›

Categories

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, no, może gazetę można przeczytać.

Read more ›

Categories