Categories

Archive

Gdzie najlepiej wybrać się na letni urlop, żeby zorganizować sobie mnóstwo atrakcji?

W pewnym momencie nadchodzi okres, kiedy powinno się zacząć planować wakacje. Najpierw powinniśmy dobrać termin, jaki zgłosimy przełożonemu a dopiero potem poszukać miejsce destynacji. Lista ewentualnych kierunków jest długa. Co jednak należy wybrać aby zapewnić sobie, jak najwięcej atrakcji?

Read more ›

Categories

Gdzie wyruszyć na wczasy?

Jamajka to kolorowa, roztańczona wysepka słońca, reggae oraz piaszczystych plaż. Zachwycają widoki i egzotyczna kultura. Gościnni Jamajczycy fascynują rozradowaniem oraz serdecznym pozdrowieniem „Welcome to Jamaica”. Niezwykle gościnni oraz otwarci Jamajczycy czarują przyjezdnych swoim pozytywnym przekazem, pejzaże oraz przyroda zapierają dech w piersiach, z kolei troski zachodniego świata zdają się mieć tutaj całkiem inny, mało znaczący wymiar.

Read more ›

Categories

Jak najlepiej zadbać o formę na wczasach?

Nagorące dni oczekiwaliśmy z niecierpliwością już od dawna. Zima w tym roku wyjątkowo dała nam popalić. W czasie długich i zimnych wieczorów, by poprawić sobie samopoczucie, przeglądaliśmy razem z rodziną foldery biur podróży i wymyślaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, sezon urlopowy już się zbliża i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o tegorocznych wczasach. Powinniśmy już teraz wykupić miejsca w hotelu dla całej rodziny, ponieważ jeszcze trochę i może być zbyt późno- nie będzie wolnych pokoi w popularnych ośrodkach turystycznych.

Read more ›

Categories

Podróże samolotem z każdym dniem bardziej popularne

Obecnie coraz większa liczba ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo błyskawicznym i bezpiecznym sposobem podróżowania są loty samolotem. Świadomość ta bierze się między innymi z faktu, że w ostatnim czasie w znaczny sposób spadły koszty podróży odbywanych na przykład z Polski do pozostałych państw Unii Europejskiej.

Read more ›

Categories