Idealne wakacje w egzotycznych krajach – Jamajka i Mauritius

Jeżeli w tym roku pragnąłbyś wyjechać do egzotycznych krajów na wczasy, skorzystać z czarownej pogody, gorącego słońca i pięknych piaszczystych plaż na wyspach, to polecamy Ci dwa miejsca – Jamajkę i Mauritius. Jamajka to wyspa, która równocześnie pełni rolę Państwa, położona na Morzu Karaibskim na południe od Kuby. Jamajka to ogromnie żywe, roztańczone miejsce, w którym niewątpliwie nie będziesz się nudzić. Jeśli uwielbiasz rytmy muzyki reggae, egzotyczne, urozmaicone krajobrazy, a także otwartych na ludzi obywateli to na pewno idealnie będziesz się tam bawić.

Jamajka
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Jamajka (więcej w temacie) charakteryzuje się bardzo rozlicznym ukształtowaniem terenu, mieszczą się tam wspaniałe plaże białe oraz czarne, głębokie wąwozy oraz jaskinie, co więcej multum uroku dodaje także widok majestatycznych Gór Błękitnych. To doskonałe miejsce, w którym wolno zapomnieć o zwyczajności, a także doznać niezwykłe, niezapomniane chwile. Jeśli interesuje Cię Jamajka wczasy oferują różne biura podróży. Wybierając wczasy na Jamajce, nierzadko możemy też liczyć na zakwaterowanie razem z przelotem.

Rezerwując urlop na Jamajkę z rozległym wyprzedzeniem, możemy też liczyć na atrakcyjne i dostępne ceny. Kolejnym zalecanym przez nas państwem jest Mauritius, państwo wyspiarskie, jakie mieści się na Oceanie Indyjskim, na wschód od wyspy Madagaskar. To ładne, egzotyczne i niesłychanie urokliwe miejsce, jakie skrywa mnóstwo tajemnic. Ciekawostką jest to, iż na Mauritisie mieści się ziemia wulkaniczna, która mieni się różnorodnymi barwami. Można ją ujrzeć w Parku Narodowym Chamarel. Ziemia ta zwana jest „ziemią siedmiu kolorów”.

egzotyczne wakacje
Autor: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com
Egzotyczne wycieczki na Mauritius są proponowane poprzez liczne biura podróży, oferta jest rozległa i modna, dlatego bez kłopotu uda nam się odszukać Mauritius (sprawdź to koniecznie) last minute w atrakcyjnej, przystępnej dla nas cenie. Należałoby skorzystać z ofert renomowanych biur podróży, bowiem wtedy mamy pewność, iż nasze wakacje zostaną dopięte na ostatni guzik. Nie będziemy też musieli dręczyć się dodatkowymi, nieprzewidzianymi wydatkami.

Comments are closed.