Myślisz o niezapomnianych wakacjach? Wspaniałe destynacje są w zasięgu twoich możliwości. Zobacz, gdzie korzystnie pojechać

Kto z nas nie śni o wspaniałych wakacjach? Kiedy spędzamy w pracy kolejny stresogenny dzień myślimy,aby w ogóle gdzieś się wybrać, nieistotne gdzie, be wątpienia pragniemy się gdzieś wyrwać. Inaczej zaś, gdy mamy opcję planowania wyjazdu, wtedy staramy się dokonywać jak najdoskonalszego wyboru. A możliwości mamy bezsprzecznie wiele, są one coraz lepsze i ciekawsze. Nie musimy już się ograniczać, gdyż czekają na nas dalekie kraje jak Dominikana czy Tajlandia.

eccotravel

Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najładniejszych wysp leżąca na archipelagu Wielkich Antyli. Od północy jest otoczona wodami Atlantyku, zaś od strony południowej Morzem Karaibskim. Wyspa tak naprawdę została podzielona między dwa państwa , wschód to Republika Dominikany, zaś biedniejszy zachód to Republika Haiti. Strefa centralna wyspy jest bardziej górzysta, równocześnie zarośnięta jest tropikalnymi lasami.

Jest wspaniała do spacerów czy wspinania się po górach. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim panują doskonałe warunki do uprawiania sportów i leżenia na piaszczystej, malowniczej, czystej plaży. Dominikanę odkrył Krzysztof Kolumb i już wówczas określił wyspę jako raj na ziemi. Jego rację widać gołym okiem. Pomimo, że jest tu pięknie, to mieszkańcy Dominikany są niezwykle mili i przyjaźni. Zawsze radośnie pomagają. Wakacje Dominikana to naprawdę doskonały wybór. Tak samo można powiedzieć o wczasach w Tajlandii, np. link do artykułu eccotravel. Tajlandia (zapraszam tutaj…) to jeden z najczęściej zwiedzanych krajów Azji. Jest to bardzo popularny cel wakacyjnych podróży, ale także wypraw trampingowych, a nawet podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś

Źródło: www.oliviaforever.pl
Od wielu lat ciągle zwabia tłumy turystów z całego świata. W Tajlandii odnaleźć można mnóstwo słońca i wiele tropikalnych atrakcji. Tajlandia posiada bardzo wiele do zaprezentowania turystom. Przede wszystkim jest to zachwycająca i warta poznania kultura, cudowni, niezawodni i uśmiechnięci ludzie, atrakcje turystyczne i aura, o jakiej w Polsce możemy tylko pomarzyć. Pragniesz odwiedzić raj? Tajlandia jest la ciebie, szukaj last minute tajlandia.

Comments are closed.