Niech żyje bal przebierańców!

Zaczął się okres balów karnawałowych w przedszkolach, a nawet w żłobkach. Bale karnawałowe sprawiają wiele frajdy dzieciaczkom, i równocześnie trochę zachodu ich opiekunom, których rolą będzie uszycie, lub wyszukanie wykoncypowanego przez ich latorośl stroju.

Gdzie kupić przebrania karnawałowe dla dziecie? Pomysłów na tego typu stroje dzieciom nie zabraknie. Jest to duża frajda dla dziecka które w jednej chwili ma możliwość poczuć się niczym przykładowo bohater z ukochanej baśni. Strój malucha może mieć wpływ na to, jak będzie się czuć na balu. Często zdarza się, że maluch, niczym aktor, zaczyna zachowywać się, czy nawet doświadczać podobnych emocji co postać, za którą został przebrany. Jeśli idzie o kostium na bal karnawałowy mamy parę opcji: można go zakupić, wypożyczyć bądź też wykonać własnoręcznie. Z tego ostatniego wspólnie z naszą pociechą możemy zrobić doskonałą zabawę. Najmłodszym zaleca się przebrania zwierzątek. Miękkie, komfortowe, swobodnie się zakładają i bez kłopotu zdejmują. Nie trzeba zaraz inwestować w kompletny kostium, wystarczy zaopatrzyć się w jeden charakterystyczny element, dla przykładu uszy króliczka czy skrzydła pszczółki i do tego przyodziać dziecko w dopasowane kolorystycznie ubranko. Większa część dziewczynek kocha karnawałowe przebieranie. Niektóre pragną zabłysnąć na balu jako księżniczek, pozostałe wolą być wielkimi czarodziejkami lub zwiewnymi motylami.

stroje karnawałowe

Autor: Visit Tuscany
Źródło: http://www.flickr.com

Może tym razem królewna stanie się kotkiem? Dla młodych panów natomiast karnawałowy bal to sposobność, żeby wcielić się w ulubionego bohatera obrazu filmowego lub baśni.

Nasze kolejne artykuły są równie pociągające, jak ten. Zatem kliknij w link tutaj i oglądaj szczegółowe posty. Zapraszamy!

Ninja, a może rozbójnik morski z Karaibów? Młody mężczyzna może stać się również królem, rycerzem, albo zombie!

Kostiumy karnawałowe dla Twoich dzieci
Propozycji będzie bez liku. Dalsze popularne, dość łatwe w wykonaniu przebrania karnawałowe dla dzieci to: król, czarodziejka, Baba Jaga, muchomorek, mały wódz, duch, zajączek lub pszczółka, a także wiele, wiele innych. Wszystko jest uzależnione od pomysłowości malucha oraz inwencji opiekunów. Ograniczeniem jest tylko nasza fantazja.
Gdy przebranie już gotowe zostaje pomyśleć o pysznych zakąskach, napitkach a także skocznej muzyce, i przednia zabawa pewna. Taki bal to idealna okazji do wykazania się kreatywnością oraz do wspólnej zabawy rodzicieli, dzieci i nauczycieli którzy częstokroć są realizatorami podobnych balów.
Więcej informacjio organizacji zabawy

Comments are closed.