Jak wybrać idealny świecznik na romantyczną kolację dla pary?

Mało rzeczy jest bardziej romantycznych aniżeli klasyczna kolacja wobec blasku świec. Aby jednak mogła sę ona odbyć zawczasu niezbędna jest odpowiednia organizacja. Przede wszystkim niezbędny jest świecznik, w którym pozwoli na bezpieczne ustawienie świeczek i wywarcie lepszego wrażenia. Opcji zakupu świecznika jest mnóstwo. O czym pamiętać rozważając kolejne oferty?

świecznik
Autor: Blomus
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1374/edo__cztery_kwadratowe_swieczniki_na_stalowej_tacy

Przede wszystkim warto wiedzieć, że świecznik będzie dostosowany do zwykłych, klasycznych świeczek lub także tzw. tealightów. Te ostatnie są ostatnio niezwykle popularne.

Interesują Cię różnego rodzaju fachowe wątki? Zatem kliknij tutaj nagrobki pojedyncze i czytaj nasze nowe newsy na ten temat. Liczymy na Twoją recenzję.

Mowa o niewielkich, okrągłych świeczkach które znajdują się w aluminiowym kółku. Tealighty wyglądają bardzo dobrze nawet wtedy, gdy są po prostu rozłożone po pokoju. Prawdziwego wdzięku jednak przydaje im dopiero dobrze dopasowany świecznik. Ponadto, zaletą tealightów jest to, że nie zabrudzą one podłoża podczas spalania.

Wosk nie ścieka wszędzie dokoła. Trzeba jedynie umieścić takie świeczki w świeczniku, by całość w prezentowała się niezwykle efektownie.Niemniej jednak możesz także również postawić na klasykę, a więc tradycyjną świeczkę. Do tego najlepiej nadaje się również tradycyjny romantyczny świecznik. W wielu ofertach możesz wybrać świeczniki, które pasują idealnie do długich świec. Zwykle zawierają klasyczne zdobienia, jak na przykład serduszka i aniołki.

Jeśli lubisz albo druga osoba lubi taki styl, świecznik może okazać się najlepszym wyborem. Jeśli z kolei preferujesz raczej modernistyczne rozwiązania, świecznik na tealighty będzie zazwyczaj trafniejszym rozwiązaniem.Sam styl, w jakim wykonano romantyczny świecznik jest takżę bardzo ważny. Miej na uwadze, że nie wszysty lubią zbyt często powtarzające się dodatki, jak amorki i serca. W takim wypadku dobrze jest postawić na coś bardziej designerskiego. Co ważne, nawet najbardziej nowoczesne świeczniki nadal posiadają tę wyjątkową nutkę romantyzmu.

Comments are closed.