Tatry zapraszają

Nasze góry zazwyczaj są łączone z Zakopanem, ale w na Podhalu można napotkać parę innych miejsc, które trzeba odwiedzić w wakacje. Prezentujemy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy tego lata.

Jeżeli poszukujesz miejsca pełnego fantastycznych pejzaży, wybierz urlop w Bukowinie Tatrzańskiej. Ta mała podhalańska wieś jest niezwykle spokojna – świetne miejsca dla tych turystów, którzy mają dosyć chaosu większych miast. Można wspaniale zrelaksować się leżąc całymi dniami na górskich halach, a wieczorami słuchając góralskiej muzyki i smakując regionalną kuchnię.

Jeśli chcesz znaleźć rzetelne dane, zobacz i sprawdź naszą informację – tutaj znajdują się tylko atrakcyjne oferty. Upewnij się, nie zawiedziesz się.

Bukowina Tatrzańska słynie z basenów. Jeśli jedziesz do tego kurortu, koniecznie odwiedź przybytek tego typu. Aby zobaczyć, gdzie da się je znaleźć, do wyszukiwarki internetowej wklej słowa „baseny Bukowina Tatrzańska”

tatry

Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com

Inną piękną miejscowością góralską jest Białka Tatrzańska. Dobrze jest wpaść tu zimą, bo jest tu sporo znakomitych tras na narty. Latem można iść z Białki na tatrzańskie szlaki. Obowiązkowo należy zwiedzić zjawiskowy kościółek, który postawiono z gorą trzy wieki temu.Wielką atrakcją Białki Tatrzańskiej są kąpieliska termalne.

Nie czekaj – naciśnij ten link namiot turystyczny i ciesz się zawartymi tam kolejnymi artykułami. Z pewnością rozszerzą one Twoją znajomość rzeczy na ów temat.

Ablucje w ciepłej wodzie, która wychodzi ze środka Ziemi, posiadają dobre działanie na człowieka. Lekarze często rekomendują ablucje termalne ludziom, którzy narzekają na choroby związane z kręgosłupem, stawami i skórą. O ile wybierzesz się na wczasy do Białki Tatrzańskiej, obowiązkowo odwiedź tego typu miejsce. Po pływaniu w termalnej wodzie poczujesz się jak nowo narodzony. O ile chcesz znaleźć baseny termalne w Białce Tatrzańskiej, do Google musisz wpisać słowa „Białka Tatrzańska termy” . Rozsądnie jest poszukać basenu, który szczyci się najlepszą renomą wśród turystów.

Miej na uwadze, że najlepszy komfort może cię czekać w sąsiedztwie skalistych szczytów. Nie wahaj się ani minuty i wykup już dziś wypoczynek w tych cudnych stronach!

Comments are closed.