Tatry zapraszają

Nasze góry zazwyczaj są łączone z Zakopanem, ale w na Podhalu można napotkać parę innych miejsc, które trzeba odwiedzić w wakacje. Prezentujemy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy tego lata.

Jeżeli poszukujesz miejsca pełnego fantastycznych pejzaży, wybierz urlop w Bukowinie Tatrzańskiej. Ta mała podhalańska wieś jest niezwykle spokojna – świetne miejsca dla tych turystów, którzy mają dosyć chaosu większych miast. Można wspaniale zrelaksować się leżąc całymi dniami na górskich halach, a wieczorami słuchając góralskiej muzyki i smakując regionalną kuchnię. Bukowina Tatrzańska słynie z basenów. Jeśli jedziesz do tego kurortu, koniecznie odwiedź przybytek tego typu. Aby zobaczyć, gdzie da się je znaleźć, do wyszukiwarki internetowej wklej słowa „baseny Bukowina Tatrzańska”

tatry
Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com

Inną piękną miejscowością góralską jest Białka Tatrzańska. Dobrze jest wpaść tu zimą, bo jest tu sporo znakomitych tras na narty. Latem można iść z Białki na tatrzańskie szlaki. Obowiązkowo należy zwiedzić zjawiskowy kościółek, który postawiono z gorą trzy wieki temu.Wielką atrakcją Białki Tatrzańskiej są kąpieliska termalne. Ablucje w ciepłej wodzie, która wychodzi ze środka Ziemi, posiadają dobre działanie na człowieka. Lekarze często rekomendują ablucje termalne ludziom, którzy narzekają na choroby związane z kręgosłupem, stawami i skórą. O ile wybierzesz się na wczasy do Białki Tatrzańskiej, obowiązkowo odwiedź tego typu miejsce. Po pływaniu w termalnej wodzie poczujesz się jak nowo narodzony. O ile chcesz znaleźć baseny termalne w Białce Tatrzańskiej, do Google musisz wpisać słowa „Białka Tatrzańska termy” .

Czyżby komentarze z serwisu (http://lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-chorwacji) były aż tak inspirujące, że masz ochotę napisać własny? Nakłaniamy Cię gorąco. Będzie to dla nas ogromna radość.

Rozsądnie jest poszukać basenu, który szczyci się najlepszą renomą wśród turystów.

Miej na uwadze, że najlepszy komfort może cię czekać w sąsiedztwie skalistych szczytów. Nie wahaj się ani minuty i wykup już dziś wypoczynek w tych cudnych stronach!

Comments are closed.