Categories

Archive

Gdzie najlepiej wybrać się na letni urlop, żeby zorganizować sobie mnóstwo atrakcji?

W pewnym momencie nadchodzi okres, kiedy powinno się zacząć planować wakacje. Najpierw powinniśmy dobrać termin, jaki zgłosimy przełożonemu a dopiero potem poszukać miejsce destynacji. Lista ewentualnych kierunków jest długa. Co jednak należy wybrać aby zapewnić sobie, jak najwięcej atrakcji?

Read more ›

Categories

Pokonywanie własnych słabości z pewnością jest bardzo dużym celem.

Zwłaszcza jeżeli ktoś regularnie przeciąga swoje bariery wytrzymałości. Bardzo dużo osób w rzeczywistości woli zostać w bezpiecznym miejscu wierząc, że ich marzenia kiedyś spełnią się same. Niestety tego typu myślenie nie jest ani trochę dobre, dlatego że zwykle po kilku miesiącach budzą się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Read more ›

Categories

Tatry – sprawdzony patent na niezapomniane wakacje

Nie sądzisz, że Tatry są nieco przereklamowane? W takim razie uważamy tak samo – nadal ubóstwiam Tatry – polskie, choć słowackie także są fajne. I choć austriackie Alpy zapewne są nieco bardziej magiczne, i tak z wielką chęcią odwiedzam Tatry. Jednak nie preferuję wyłącznie wędrowania po górach. Uwielbiam także baseny termalne. W ostatniej dekadzie powstało u nas sporo term. Zapewne z tej przyczyny, że Unia Europejska ochoczo przydziela dotacje… To chyba dobrze.

Read more ›

Categories