Categories

Archive

Zorganizuj wakacje dzieciom

Na ten moment nasze dzieci oczekiwały od dawna. Można powiedzieć, że liczyły dni do tego cudownego momentu, gdy odezwie się ostatni raz dzwonek i nareszcie rozpoczną się wakacje. Przez cały rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Odrabiały prace domowe, walczyły o dobre oceny i starały się nie broić za bardzo. Również w domu starały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak uczynić, jeżeli nie stać nas na wakacyjny pobyt w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?

Read more ›

Categories

Tatry – sprawdzony patent na niezapomniane wakacje

Nie wychodzisz z założenia, że nasze Tatry są nieco przereklamowane? W takim razie myślimy podobnie – nieustannie ubóstwiam Tatry – nasze, choć słowackie także są interesujące. I chociaż austriackie Alpy zapewne są odrobinę bardziej magiczne, i tak chętnie odwiedzam Tatry. Jednak nie preferuję tylko spacerów po górach. Uwielbiam również baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało po polskiej części Tatr sporo term. Pewnie dlatego, że Unia ochoczo przydziela dotacje… To chyba dobrze.

Read more ›

Categories

Gdzie możemy odpocząć, czyli jakiego rodzaju obiekty proponują polskie miasta

Z całą pewnością każdy z nas musi czasami wolnego. Stres, ciągła praca, domowe obowiązki – to oczywiście może wykończyć. Z tego powodu powinniśmy raz na jakiś czas zafundować sobie troszkę relaksu. Co są w stanie zaoferować polskie miasta dla tych, którzy poszukują odpoczynku? Gdzie należy się udać? Pośród sporych miast takich, jak na przykład Rzeszów, Lublin czy Poznań bez żadnego kłopotu wyszukać możemy niejeden hotel, który ma do zaoferowania dobre warunki do odpoczywania.

Read more ›

Categories