Categories

Archive

Pokonywanie własnych słabości z pewnością jest bardzo dużym celem.

Zwłaszcza jeśli ktoś regularnie przesuwa swoje bariery wytrzymałości. Najwięcej osób tak naprawdę woli zostać w strefie komfortu wierząc, że ich pomysły kiedyś spełnią się same. Niestety takie myślenie nie jest ani trochę korzystne, ponieważ zazwyczaj po kilku latach budzą się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Read more ›

Categories

Hotele w Bełchatowie

Bełchatów to nieduże miasto, położone w płd części województwa łódzkiego. Ta miejscowość nie jest znana raczej z walorów dla odwiedzających. Warto jednak zwiedzić np. okazały dwór Olszewskich, wybudowany w XVII wieku oraz zwiedzić kilka interesujących zabytków sakralnych. Jednakże prawdziwa siła Bełchatowa wyraża się w niedalekim zagłębiu.

Read more ›

Categories

Tatry na wakacje

Polska jest wspaniałym krajem. Nie mówią tak wyłącznie jej dumni mieszkańcy, ale obiektywni goście z zagranicy (do przykładowo popularnej ostatnio Białki co patrząc na zdjęcia choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie dziwi). My, obywatele Polski, posiadamy kilka klejnotów. Jednym ze skarbów narodowych są widowiskowe Tatry.

Read more ›

Categories

Gdzie najlepiej wybrać się na letni urlop, żeby zorganizować sobie mnóstwo atrakcji?

Po zakończonej zimie przychodzi okres, kiedy powinno się zacząć planować lato. Najpierw musimy wskazać termin, który przedstawimy kierownikowi a dopiero później znaleźć miejsce destynacji. Lista możliwych kierunków jest nieskończona. Co jednak należy wybrać aby zapewnić sobie, jak najwięcej zabawy?

Read more ›

Categories