Categories

Archive

Hotel Twardowski najlepszym wyborem na przedmieściach Poznania.

Hotel Twardowski powstał w 2004 roku. Liczy 62 pokoje o bardzo wysokim standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje jedno i 2- osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibar, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do WIFI.

Read more ›

Categories

Czy interesują nas gry ze zwierzętami?

Każdy człowiek okazuje się być odmienny, a co się z tym wiąże, każdy relaksuje się przy czymś odmiennym. Przez to nie powinno nas dziwić, że proponowanych będzie tak wiele różnorakich gier, wśród których każdy może odnaleźć coś właściwego dla siebie, co pozwoli mu się odprężyć.
Które gry ze zwierzętami będą nam odpowiadać?
Lubimy zwierzęta, a co się z tym wiąże, uwielbiamy też wszystko, w czym one się pojawiają? http://wcograc.pl/gry=zwierzeta- Może się wówczas okazać, że będą podobać nam się także gry ze zwierzętami, w których będziemy mogli odgrywać rolę ich panów, zajmować się gospodarstwem, lub gdzie będziemy mieli szansę wcielić się w weterynarza.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje – kto pierwszy ten lepszy!

Na pewno każdy z was wie, na czym polega oferta last minute. Jednak czy ktoś z was kojarzy first minute? Jeśli nie, już podpowiadamy. Rezerwując wycieczkę parę miesięcy przed odlotem, można zaoszczędzić dużo gotówki, bo wtedy agencje podróży mocno obniżają ceny. Jeśli więc pragniesz pojechać na tanie wczasy w dalekich stronach, wykup miejsca już dzisiaj, w lutym. W tym artykule opisujemy parę ciekawych celów wakacyjnych, które powinieneś rozważyć w tym roku.

Read more ›

Categories