Categories

Archive

Gry planszowe rodzinne to wspaniały sposób na spędzenie wolnego dnia

Jak możemy przeżyć czas z familią?

Gdy nie pragniemy całych dni spędzić przed telewizorem czy komputerem, to warto się namyślić, jak możemy przeżyć dzień z rodziną. Oczywiście jeżeli okazuje się być ładna pogoda możemy wyjść na spacer, ale co wykonać, kiedy pada, a my jednak pragniemy ten czas spędzić wspólnie a to nie koniecznie, na siedzeniu na kanapie oraz oglądaniu kolejny raz jakiegoś filmu?

Read more ›

Categories

Czy chcemy przeżyć wiejskie życie?

Wracamy do domu po pracy lub szkole i chcemy się troszeczkę odprężyć? Bez wątpienia warto sprawdzić jakie gry komputerowe są nam oferowane, ponieważ ma szansę się okazać, że jedne świetnie pomogą nam się odprężyć, a przy innych będziemy posiadali szansę sprawdzić swoje logiczne myślenie i nie myśleć o świecie rzeczywistym.
Wiejskie życie to niesamowicie ciekawa oferta
Gdy chcemy zamienić się w stratega, który równocześnie będzie posiadał możliwość przetestować logiczne myślenie to musimy poszukać odpowiedniej gry.

Read more ›

Categories

Jak zaplanować wakacje w mieście? Jak zorganizować fajny czas dzieciom

Na wakacje nasze dzieci oczekują z tęsknotą przez cały okres szkolny. Wytrwale wypełniają swoje powszednie obowiązki. Robią zadania domowe, piszą trudne klasówki, zdają testy i próbują się porządnie zachowywać. W gospodarstwie domowym także starają się nam pomagać. Dwa miesiące absolutnej swobody na pewno im się należą. Powinniśmy jednak postarać się o to, by ten wolny czas został odpowiednio wykorzystany. Nie dopuśćmy do tego typu sytuacji, kiedy nasza pociecha tkwi okrągły dzień przed monitorem. Wiadomo, w naszych czasach całkowite odseparowanie od tego urządzenia nie jest możliwe, ale trzeba tę czynność kontrolować.

Read more ›

Categories