Categories

Archive

Czy chcemy przeżyć wiejskie życie?

Wracamy do domu po robocie albo szkole i pragniemy się troszkę zrelaksować? Z pewnością potrzeba sprawdzić jakie gry komputerowe okazują się być nam proponowane, bo może się okazać, że jedne świetnie pomogą nam się zrelaksować, a przy innych będziemy posiadali szansę zobaczyć swoje logiczne myślenie i nie myśleć o świecie rzeczywistym.
Pragniemy sprawdzić czy wiejskie życie będzie dla nas?
Kiedy pragniemy zamienić się w stratega, który jednocześnie będzie miał możliwość przetestować logiczne myślenie to musimy szukać właściwej gry.

Read more ›

Categories

Czy gry komputerowe są odpowiednie dla dziecka? A jeżeli nie, to czym je zastąpić?

Gra na komputer wymaga posiadania komputera najkorzystniej z dostępem do Internetu. Jest to pewnego rodzaju program komputerowy, który jesteśmy w stanie ściągnąć z Internetu drogą elektroniczną, względnie nabyć w sklepie komputerowym do tego celu przeznaczonym. Może to służyć celów rozrywkowych, ale jest jednocześnie środkiem edukacyjnym.

Read more ›

Categories

Gry dla dzieci

Jeszcze niedawno temu dzieciaki po szkole rzucały torby w kąt i leciały na dwór. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać na siłę. To przecież poza nim wyprawiały się najfajniejsze historie. Można było zrobić dom na drzewie albo pograć w chowanego. Chłopcy całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się lalkami. Dzieci wręcz błagały opiekunów o jeszcze jedną godzinę na dworze.

Read more ›

Categories

Strategiczne czy samochodowe? Gry online

Coraz częściej zwolennicy gier komputerowych zamiast nabywać drogie gry w sklepach, korzystają z powszechnie dostępnych, i darmowych gier internetowych.
Szczególnym powodzeniem cieszą się gry zręcznościowe. W tego typu grach dużą rolę odgrywa szybkie działanie i stała akcja. W tej grupie gier nie ma czasu na zastanawianie się, jak w grach strategicznych – trzeba działać błyskawicznie!

Read more ›

Categories