Categories

Archive

Ciągłe granie w gry dostarcza sporo frajdy

Wielu z ludzi pamięta te okresy, kiedy w niewielkiej ilości domach był komputer, a jeśli już taki się odnalazł, to dookoła niego kumulowało się dużo jednostek, ażeby być w stanie zagrać w jakieś gry. Nagminnie było tak, że zbierała się tam gromada kolegów z podwórka czy też szkoły, aby móc stać się choć przez chwilę członkiem gry komputerowej. Włączenie jej jednak nie było takie banalne. Należało albowiem z początku wsadzić kasetkę oraz wczytać grę. Ta czynność trwała kilkadziesiąt minut i często było tak, iż należało ją dwa razy powtórzyć.

Read more ›

Categories
Tags

W każdej sytuacji konieczna jest odpowiednia energia

Ludzie, którzy zajmują się modelarstwem zupełnie poważnie dobrze wiedzą, że to nie jedynie tworzenie rzeczy, które mogą stać na półce. Obecnie modelarstwo jest na zupełnie innym poziomie a wszystko przez, to, że można w nietuzinkowy sposób wykorzystać współczesną technologię. Można np. zakupić akumulatory modelarskie, które da się w idealny sposób wpasować do wielu modeli, a to z kolei da możliwość na to, żeby wszystko stało się mniej statyczne.

Read more ›

Categories

Strategiczne czy samochodowe? Gry online

Coraz częściej pasjonaci gier komputerowych zamiast kupować drogie gry w sklepach, korzystają z ogólnodostępnych, a co ważne darmowych gier online.
Wielkim powodzeniem cieszą się gry zręcznościowe. W tzw zręcznościówkach dużą rolę odgrywa szybkie działanie i wartka akcja. Tutaj nie ma czasu na rozwiązywanie zagadek, jak w grach logicznych – trzeba działać odruchowo!

Read more ›

Categories