Categories

Archive

Jak dobrze spędzić wakacje w krajach wschodnich?

Wyprawa życia nie musi wcale wiązać się z ciepłymi krajami czy plażą. Przecudne oferty biur podróży do setek krajów świata, takich jak chociażby Włochy lub Rosja, nie muszą z konieczności okazać się aż tak nieprzeciętnie kosztowne, jak się czasem wydaje. O wiele lepiej jednak wybierać teraz oryginalniejsze punkty podróży, które mogą być także atrakcyjne turystycznie. Może więc zamiast wybrać znane rejony świata, w których bywają miliony turystów potrzeba tym razem wybrać się na wschód, na przykład do Rosji? Wizy do Rosji da się przecież czasami pozyskać bez większych problemów, jeśli tylko dana osoba dobrze się do tej sprawy przyłoży i weźmie sobie do serca kilka rad.

Read more ›

Categories

Interesujące kierunki studiów – Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który zamierza podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z kluczowym wyborem – jaki kierunek nauki wybrać? To zwłaszcza istotna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale także na jego późniejszą karierę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Już teraz poszukaj pensjonatu we Wrocławiu na weekend majowy, za kilka tygodni prawdopodobnie będzie za późno

Zastanawiasz się, dokąd pojechać z przyjaciółmi na weekend majowy? Ofert jest tak naprawdę wiele, albowiem możesz wyruszyć w górskie krainy, nad morze czy też zwiedzić któreś z najładniejszych miasteczek w Polsce. Tym samym na początku należy zastanowić się nad tym gdzie się wybrać, aby wszyscy członkowie rodziny byli uradowani.

Read more ›

Categories

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do obozu harcerskiego

Harcerstwo to zbiór ludzi, którzy współpracują ze sobą w służbie pewnym ideom. Dzięki uczestnictwie w harcerstwie młodzież zyskuje naprawdę dużo. Głównie zyskują prawdziwych przyjaciół i umieją się zintegrować. Harcerstwo uczy pomagania innym ludziom, bycia odpowiedzialnym i usuwania ze swojego życia lęków. Każdy członek jest odpowiedzialny, w dodatku naprawdę punktualny. W czasie obozów zapoznaje się z przyrodą i obcuje z nią. Harcerstwo to także doskonała przygoda i wspomnienia, które pozostaną na zawsze.

Read more ›

Categories