Categories

Archive

Podróż do Grecji w Last Minute

Obecnie podróżowanie do zakątków świata stało się czymś będącym w modzie, a wręcz pospolitym. W każdym bogatym państwie funkcjonuje mnóstwo konkurencyjnych biur podróży z bogatym wachlarzem oferowanych podróży. Biura nie mają innego wyjścia jak licytować się o klientów coraz atrakcyjniejszymi ofertami. Ta walka o klienta przekłada się oczywiście na coraz niższe ceny oraz to, co oferta zawiera.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wakacji na leniuchowaniu na piasku ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy relaks. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez czternaście dni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można objechać z południa na północ kraju na rowerze albo autostopem. Możesz też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›

Czy można czuć strach przed nauką języków innych narodów?

Dzisiejszy świat jest grzechu wart, wydaje się mówić człowiek, który sądzi, że może wszystko. można objechać świat, można zmieniać pracę co jakiś czas, można także rzucić wszystko i wyjechać do Anglii. Można… ale czy na pewno? Coś nas zawsze ogranicza, które skazują nas na przebywanie w obecnym stanie. Dlaczego tak jest? Wydaje się, że główną przeszkodą jest nasz lęk. Jak sobie dać z nim radę?

Read more ›