Categories

Archive

Agroturystyka w Górach Izerskich

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Znane z prześlicznych krajobrazów, różnorodnej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi także ogromnie rozwiniętą bazą turystyczną. Inne atrakcyjne rzeczy, które trzeba ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak niezmiernie rozwinięta agroturystyka.

Read more ›

Categories

Jak najlepiej zadbać o formę na wczasach?

Nagorące dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już od dawna. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki. W czasie długich i mroźnych wieczorów, aby poprawić sobie nastrój, oglądaliśmy razem z rodziną katalogi agencji turystycznych i wymyślaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, okres letni już co raz bliżej i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Powinniśmy już dzisiaj zamówić noclegi dla siebie i najbliższych, gdyż jeszcze chwilka i może się zrobić zbyt późno- nie znajdziemy już wolnych pokoi w modnych ośrodkach turystycznych.

Read more ›

Categories

Wyjazd – co zrobić, aby dawał radość?

Wyjazdy – przepada za nimi chyba większość z nas. W końcu są one sposobnością przyjemnego oderwania się od codzienności, relaksu, ale również do nauczenia się nowych rzeczy, rozwoju, poszerzenia horyzontów, zdobycia wartościowych informacji. Dlatego warto wyjechać gdzieś choćby raz do roku. Poznać następne miejsce, wypocząć od codzienności. Warto jednak, aby miejsce docelowe było odpowiednio dobrane, dopasowane do naszych indywidualnych gustów.

Read more ›

Categories