Categories

Archive

Finansowanie społecznościowe bez żadnych tajemnic.

Finansowanie społecznościowe to coraz częściej spotykany sposób na opłacenie twórczej idei czy nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – należy zaprezentować swoją ideę i obiecać drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną sumę uszczuploną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są oddawane wpłacającym. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań lub grę komputerową. Najbardziej liczy się ciekawy pomysł, który musi spodobać się większej rzeszy ludzi.

Read more ›

Categories

Jakim sposobem tanim kosztem zafundować sobie nadmorskie wakacje?

Duża część z nas dobrze wie, że wakacje to okres, na który szczególnie mocno czekamy. To właśnie podczas upalnych wakacyjnych tygodni będziemy mogli nareszcie skutecznie zapomnieć o każdych kłopotach związanych z wykonywaniem przez nas pracy. To także wtedy w większości wypadków przypada czas urlopów w większości warsztatów pracy w Polsce. Przełom wakacyjnych miesięcy to świetny czas na spędzenie wolnych tygodni w innym środowisku niż dotychczas. Praktyka ewidentnie pokazuje nam, że niejednokrotnie chcemy w tym okresie spędzić parę dni w morskich okolicach, gdzie będziemy mogli cieszyć się szczególnym klimatem.

Read more ›

Categories

Gdy planujemy podróż za 5 dwunasta

Układanie planów urlopowych już praktycznie za nami, szef już przydzielił odpowiednie dni każdemu pracownikowi. Zostały wzięte pod uwagę nasze wskazówki w sprawie terminów, lub też nie – w zależności od możliwości, lub samopoczucia kierownika. Wolno w związku z tym zacząć organizować letni odpoczynek (o ile nie uczyniliśmy tegoż w styczniu).

Read more ›

Categories