Categories

Archive

Musimy się dobrze wysypiać

W chwili kiedy udajemy się na wyczekiwane wakacje, z pewnością powinniśmy wiedzieć, iż nie jedynie istotne jest samo miejsce, gdzie chcemy się wybrać, lecz również i niesamowicie ważny jest nocleg, który dla siebie zaplanujemy. Jeżeli wszystkiego dobrze dopilnujemy, to możemy być pewni, iż będziemy zadowoleni ze własnego urlopu, a co się z tym wiąże, iż wrócimy z niego na pewno wypoczęci.

Read more ›

Categories

W jaki sposób wyszukać dobre noclegi nad morzem?

Nie możesz doczekać się wakacji, dlatego raz za razem wertujesz oferty i zastanawiasz się, gdzie wyjechać? Znakomitą propozycją jest wyprawa nad morze – tak samo dla dorosłych, jak też dla dzieci. Starsi z pewnością będą cieszyć się nadmorskimi kawiarniami, wieczornymi rozrywkami oraz długimi spacerami po plaży. Maluchy zaś będą chciały bezustannie bawić się w piasku albo skakać przez fale, bo nie ma lepszej zabawy niż kąpiele w letni, gorący dzień. Jednak zanim będziemy mogli korzystać z takich atrakcji, trzeba jeszcze wyszukać właściwe noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?

Read more ›

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długie lata było wymijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najlepiej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachłysnęliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego leniuchowania bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.

Read more ›

Categories