Categories

Archive

Podjęcie decyzji o wyjeździe nad Bałtyk jako doskonała możliwość przeżywania wakacji z dziećmi.

Uznaje się, iż podjęcie decyzji o wyjeździe nad morze to idealna możliwość spędzenia wczasów z dziećmi. Będzie tak z kilku powodów. Mianowicie, mimo, że w takim samym stopniu i w górach najmłodsi mają szansę oczekiwać na sporo rzeczy do robienia to prawda pozostaje taka, iż lato młodym osobom kojarzy się dokładnie z kąpielami morskimi, plażą i aktywnościami z tym powiązanymi.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było nie brane pod uwagę w naszych planach urlopowych. Uważa się, że najlepiej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachłysnęliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

Wakacje już naprawdę blisko, czyli już teraz trzeba zacząć planować

Nim się obejrzymy, a przyjdą letnie miesiące, czyli czas wakacyjnego wypoczynku. Oczywiście możemy już dzisiaj zacząć zastanawiać się nad tym, gdzie zamierzamy spędzić wakacje. Można bowiem pamiętać, że im wcześniej zarezerwujemy nocleg, tym większe mamy szanse na nieprawdopodobnie wygodne miejsce.

Read more ›

Categories

Polskie góry idealne w lecie i w zimie

Góry w odróżnieniu od innych miejsc w naszym kraju mogą oferować niezapomniane atrakcje dla turystów w sezonie letnim i zimowym. Zimową porą są to oczywiście narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to niezapomniane przeżycia dla turystów. Wiosna, mimo topniejących śniegów, to z kolei idealny czas na rodzinne Święta Wielkanocne, które można spędzić, podziwiając wciąż żywe tradycje regionu. Latem nadchodzi czas na masową turystykę trekkingową, piesze wędrówki i zdobywanie szczytów, ale również na atrakcje, które oferują doliny.

Read more ›

Categories