Categories

Archive

Wymarzone wakacje – kto pierwszy ten lepszy!

Na pewno każdy z was zdaje sobie sprawę, co to jest oferta last minute. Ale czy ktoś z was zna first minute? Jeżeli nie, już podpowiadamy. Bukując wyjazd kilka miesięcy przed odlotem, da się zaoszczędzić dużo kasy, bo wtedy biura podróży zmniejszają ceny. Jeśli interesują cię tanie wczasy w ciepłych krajach, zabukuj miejsca już dziś, w lutym. W poniższym wpisie omawiamy kilka interesujących celów wakacyjnych, które powinieneś rozważyć w tym roku.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było pomijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upalnej pogody i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

Udajesz się na Pojezierze Mazurskie? Najwłasciwsze będzie Giżycko.

Współcześnie, gdy w Polsce popularne są oferty tanich przewoźników lotniczych, znacznie więcej ludzi udaje się na wakacje w dalekie podróże. Zwiedzanie Stanów Zjednoczonych, opalanie w Meksyku, czy romantyczny weekend w Barcelonie. Te wszystkie alternatywy cieszą się naprawdę dużą popularnością. Lecz mimo tego, wciąż bardzo wielu turystów preferuje polskie krajobrazy – nad Bałtykiem co roku możemy zobaczyć rzesze wczasowiczów. Lecz nie tylko morze jest dobrą alternatywą – bardzo wielu podróżnych, nie tylko z Polski, wybiera na wakacje Pojezierze Mazurskie.

Read more ›

Categories

Domy nad morzem, jakie da się wynajmować w w porze letniej, jak i w sezonie zimowym

Nad morze ludzie lubią również chętnie jeździć zimą, zwłaszcza kiedy ogólnie okoliczności atmosferyczne okażą się dobre. Dlatego domki nad morzem, jakie można wynajmować w w lecie, jak i w w porze zimowej to domki, które każdorazowo będą cieszyły się sławą.

Read more ›