Categories

Archive

Organizacja wczasów

Organizacja wspaniałych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle niełatwe a jednakowoż złożone. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec oraz sierpień. Choć, gdy wybieramy się poza granicę naszego kraju do ciepłych miejsc to takimi najwłaściwszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W obcych krajach bardzo znana jest organizacja wakacji na własną rękę. Wtedy to od nas jest uzależnione gdzie i na jak długo pragniemy wyjechać.

Read more ›

Categories

Polskie góry idealne w lecie i w zimie

Góry w odróżnieniu od innych miejsc w Polsce mogą oferować niezapomniane atrakcje dla turystów niemal przez cały rok. Zimową porą są to oczywiście narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to emocjonujące przeżycia dla turystów. Wiosna, mimo końca sezonu narciarskiego, to z kolei idealny czas na Wielkanoc w gronie rodziny, którą można spędzić, podziwiając wciąż żywe tradycje regionu. Latem góry to idealne miejsce na masową turystykę trekkingową, rajdy i wspinaczkę po górach, ale również na atrakcje, które oferują doliny.

Read more ›

Categories

Pieniny – najlepsze na każde pory w roku

Obecnie posiadamy mnóstwo różnych alternatyw wyjazdu na urlop. Możemy udać się w przeprawę po USA, nabywając tani bilet do Chicago. Mamy szansę wyskoczyć na romantyczny weekend do Rzymu, używając wyprzedaży linii lotniczych. Jeśli chodzi o nasz kraj, największą popularnością cieszy się morze Bałtyckie oraz Pojezierze Mazurskie, ze względu na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeżeli naprawdę pragniesz wypocząć, najciekawsze będą Pieniny, nie tylko na lato.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach urlopowych. Utarło się, że najlepiej przebywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego leniuchowania bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże czeka na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

Współczesne oraz stylowe hotele SPA w Polanicy Zdrój

Polanica Zdrój to naprawdę wspaniały i ogromnie śliczny rejon, w którym zdołamy odszukać dużo fachowych hoteli SPA. Teraz pobyt w SPA jest niesłychanie docenianą formą wypoczynku i masa osób regularnie wybiera się do takich obiektów. Jeśli szukasz miejsca, w jakim zdołasz się zrelaksować, wypocząć i odprężyć a jednocześnie skorzystać z wielu ciekawych i profesjonalnych zabiegów SPA na twarz i ciało to na pewno pobyt w takim hotelu okaże się dla Ciebie znakomitym wyborem.

Read more ›

Categories