Categories

Archive

Polskie góry idealne w lecie i w zimie

Tatry i Sudety w odróżnieniu od innych miejsc w naszym kraju mogą oferować niezapomniane atrakcje dla turystów w sezonie letnim i zimowym. Zimową porą są to oczywiście narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to niezapomniane atrakcje dla turystów. Wiosna, mimo końca sezonu narciarskiego, to z kolei dogodny czas na Wielkanoc w gronie rodziny, którą można spędzić, podziwiając jeszcze żywe tradycje regionu. Latem góry to idealne miejsce na masową turystykę trekkingową, rajdy i wspinaczkę po górach, ale również na atrakcje, które oferują kurorty.

Read more ›

Categories

Musimy się dobrze wysypiać

W chwili kiedy udajemy się na wyczekiwane wakacje, z pewnością powinniśmy wiedzieć, iż nie jedynie istotne jest samo miejsce, gdzie chcemy się wybrać, lecz również i niesamowicie ważny jest nocleg, który dla siebie zaplanujemy. Jeżeli wszystkiego dobrze dopilnujemy, to możemy być pewni, iż będziemy zadowoleni ze własnego urlopu, a co się z tym wiąże, iż wrócimy z niego na pewno wypoczęci.

Read more ›

Categories

W jaki sposób wyszukać dobre noclegi nad morzem?

Nie możesz doczekać się wakacji, dlatego raz za razem wertujesz oferty i zastanawiasz się, gdzie wyjechać? Znakomitą propozycją jest wyprawa nad morze – tak samo dla dorosłych, jak też dla dzieci. Starsi z pewnością będą cieszyć się nadmorskimi kawiarniami, wieczornymi rozrywkami oraz długimi spacerami po plaży. Maluchy zaś będą chciały bezustannie bawić się w piasku albo skakać przez fale, bo nie ma lepszej zabawy niż kąpiele w letni, gorący dzień. Jednak zanim będziemy mogli korzystać z takich atrakcji, trzeba jeszcze wyszukać właściwe noclegi Dąbki lub Dziwnów. Jak to zrobić?

Read more ›