Czy wiecie w jakie miejsce najrozsądniej udać się na egzotyczne wakacje?

Jesienne urlopy przeważnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj licznych kontrastów przyrodniczych i społecznych.

eccotravel

Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony skrajnym ubóstwem i nieładem. Indie to kraj, gdzie aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To ziemia, która otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, kolorów, smaków i aromatów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Oczarują nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i baśniowa atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia. Sprawdź ofertę: .
Oczywiście powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są atrakcyjne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się wolne miejsce.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Masz ochotę na kolejne? Zatem jesteśmy tam – należy wejść w poniższy link i czytać szczegółowe wiadomości.

O kilka procent tańsze są też z reguły wycieczki sprzedawane w sieci, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.

Comments are closed.