Czy wiecie w jakie miejsce najrozsądniej udać się na egzotyczne wakacje?

Jesienne urlopy przeważnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj licznych kontrastów przyrodniczych i społecznych.

eccotravel

Zanieczyszczony i przeludniony, przepełniony skrajnym ubóstwem i nieładem. Indie to kraj, gdzie aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To ziemia, która otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak dużo wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, kolorów, smaków i aromatów, za którą albo będziemy zawsze tęsknić, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Oczarują nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i baśniowa atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia.

Czy po przestudiowaniu prezentowanego artykułu masz chęć dowiedzieć się czegoś więcej na opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź tekst (pensjonaty-bieszczady.pl/), gdyż znajdziesz w tamtym miejscu nowe dane.

Sprawdź ofertę: .

Oczywiście powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są atrakcyjne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga
Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się wolne miejsce.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Masz ochotę na kolejne? Zatem jesteśmy tam – należy wejść w poniższy link i czytać szczegółowe wiadomości.

O kilka procent tańsze są też z reguły wycieczki sprzedawane w sieci, gdyż nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.

Comments are closed.