Categories

Archive

Egzotyczne zakątki, gdzie spędzić urlop gdy za oknem zimno, szaro i ponuro

Polacy coraz częściej decydują się na urlop poza sezonem. Dodatkowo, daje się zauważyć zainteresowanie egzotyką. Okazuje się, iż liczba turystów udająca się na taki wypoczynek w ostatnim czasie wzrosła podwójnie.Posezonowe obniżki czy rabaty to okazja, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie dysponują zbyt wielkimi funduszami, biura podróży proponują dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić stosunkowo jak najszybciej. Jednak zdecydowanie lepiej jest wybrać opcję last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wylotu, tym taniej go kupimy.

Read more ›

Categories

Jak zapewnić sobie tanie i udane wakacje? Czy cena musi być adekwatna do jakości atrakcji?

Jak zaobserwowano, mnóstwo turystów najchętniej chce spędzać urlop w krajach egzotycznych, ponieważ dostarczają one wymarzoną pogodę i unikalny klimat. Mimo że wiele osób rozmyśla o bardzo ciepłych wakacjach, wielu z nas boi się bardzo wysokich kosztów wyjazdu. Jeszcze przed wyjazdem należałoby dokładnie sprawdzić koszty, ponieważ czasami wczasy za granicą mogą okazać się mniej kosztowne, niż wakacje w kraju.

Read more ›

Categories

Jak wyjątkowo spędzić wakacje w Sri Lance?

Zdarza się czasami tak, że nuży się podróżowanie po Polsce. Warto więc zmienić podróżnicy klimat i pojechać przykładowo na egzotyczne wczasy. Tylko w jakie miejsce polecieć, żeby spędzić wspaniale czas, odprężyć się i zwiedzić kilka wspaniałych miejsc? Wczasy w Sri Lance na pewno zapewnią wszelkie ciekawe atrakcje czasu odpoczynku. Na pewno powinno się zwiedzić Sri Lankę ze względu jej osobliwy styl. Sri Lanka jest bowiem wspaniałym punktem na mapie Indii. Wydaje się być jak bezproblemowa, wesoła, z wielkimi planami w przyszłości.

Read more ›

Categories

Egzotyczne wakacje dla wszystkich – w jakie miejsce chciałbyś polecieć?

Wielu z nas marzy o spędzeniu choć raz prawdziwie egzotycznych wakacji. Z czym wiąże się egzotyka? Na pewno, z całkowicie innym klimatem i krajobrazem niż ten, który najczęściej oglądamy, jak również z odmienną kulturą i zwyczajami mieszkańców. Po drugie, egzotyczne wczasy w ujęciu Europejczyka to wakacje spędzone poza kontynentem – w Azji czy Ameryce. No i po trzecie, egzotyczne, kojarzy się większości osobom szczególnie z wyspami, które nie mają wiele wspólnego z typowymi miejscami i kryją w sobie wiele tajemnic dla nowo przybyłych podróżników.

Read more ›

Categories

Dokąd pojechać na urlop w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak można się skupić na zawodowych obowiązkach, gdy za oknem panuje tak słoneczna aura? Ale kiedy tylko wyłapiemy okazję, odcinamy się od codziennych problemów i zaczynamy marzyć o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma ukryte w najgłębszej szufladce radosne ulotki biur podróży i gdy nikt nas nie widzi, z zapałem je studiujemy, w poszukiwaniu najlepszych ofert na wczasy.

Read more ›

Categories