Categories

Archive

Egzotyczne wakacje dla wszystkich – w jakie miejsce chciałbyś polecieć?

Wielu z nas marzy o spędzeniu przynajmniej raz prawdziwie egzotycznych wakacji. Z czym kojarzy się nam egzotyka? Po pierwsze, z zupełnie odmiennym klimatem i krajobrazem niż ten, jaki zazwyczaj oglądamy, a także z odmienną kulturą i zwyczajami mieszkańców. Po drugie, egzotyczne wczasy w ujęciu Europejczyka to wakacje spędzone poza kontynentem – w Azji czy Afryce. No i po trzecie, egzotyczne, kojarzy się większości osobom przede wszystkim z wyspami, które są oddalone od standardowej cywilizacji i kryją w sobie mnóstwo tajemnic jeśli chodzi o przyjezdnych.

Read more ›

Categories

Egzotyczne zakątki, gdzie spędzić urlop gdy za oknem zimno, szaro i ponuro

Polacy coraz częściej planują urlop poza sezonem. Dodatkowo, rośnie zainteresowanie egzotyką. Okazuje się, iż liczba turystów wyjeżdżających na taki wypoczynek w ostatnim czasie wzrosła podwójnie.Posezonowe obniżki czy rabaty to okazja, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży posiadają w sprzedaży dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak zdecydowanie lepiej jest wybrać opcję last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym cena będzie korzystniejsza.

Read more ›

Categories

Jak wyjątkowo spędzić wakacje w Sri Lance?

Zdarza się czasami tak, iż nuży się podróżowanie po Polsce. Trzeba zatem zmienić wędrowniczy klimat i wyjechać przykładowo na egzotyczne wczasy. Ale gdzie pojechać, aby spędzić miło czas, odprężyć się oraz zobaczyć parę rewelacyjnych miejsc? Wczasy w Sri Lance zapewne dadzą wszystkie te ciekawe atrakcje wolnego czasu. Na pewno powinno się odwiedzić Sri Lankę biorąc pod uwagę jej egzotyczny charakter. Sri Lanka jest bowiem wspaniałym punktem na mapie Indii. Wygląda jak bez żadnych kłopotów, radosna, z wielkimi marzeniami na przyszłość.

Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niezwykłe, a spędzenie ich w ładnym miejscu może sprawić, że po powrocie będziemy mieli świetny humor tudzież mnóstwo energii do życia. Udany urlop to nie tylko radość z poznawania nowych miejsc, ale również komfortowe warunki, których możemy oczekiwać w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas uwielbiają samotne podróże czy też wędrówki survivalowe, dzięki którym można przekonać się czym jest dzika natura.

Read more ›

Categories

Dokąd wyjechać na urlop w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak można się skupić na codziennych powinnościach, kiedy za oknem panuje taka cudowna aura? Ale gdy tylko wyłapiemy okazję, odcinamy się od codziennych spraw i zaczynamy marzyć o urlopie w tym roku. Wielu z nas ma schowane w głębokiej szufladzie radosne broszurki biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z zapałem je studiujemy, poszukując najlepszych ofert na wczasy.

Read more ›

Categories