Incentive – tylko dla korporacji? Opcje wyjazdów integracyjnych

Incentive – to nie dla każdego jasne pojęcie, które charakteryzuje pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla firm, mających na celu lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Czyli to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.

Utarło się przekonanie, że takie wyjazdy motywacyjne organizowane są tylko przez wielkie korporacje i duże przedsiębiorstwa. A to mit! Przy odrobinie zaangażowaniu można organizować wyjazdy także w małej firmie mając do dyspozycji niewielki budżet.

Wyprawy firmowe – jak zorganizować?

Incentive zniechęca odrobinę właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Sądzą, że ten luksus wymaga ogromnych środków pieniężnych. Zgadza się, wyjazdy motywacyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być majątek. Można wszakże planować krótkie imprezy integracyjne, niekoniecznie do popularnych miejsc. Wszystko zależy od pomysłu.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to narzędzie, którym zainteresowało się wiele korporacji proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy zatem bez problemu zlecić zorganizowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Co trzeba zrobić, to wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło, np. „imprezy firmowe Wrocław” i otrzymamy rozległą listę serwisów, które wszystko za nas zorganizują. Odpowiednie tworzenie pytań do Google’a pozwoli skutecznie znaleźć najsolidniejsze firmy. Takie, które wykorzystują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko organizują imprezy integracyjne (przykładowo na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych jest dla nich chlebem powszednim.

Zlecając przygotowanie naszego firmowego eventu dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w w końcowym rozliczeniu usługę na najwyższym poziomie. A gdy nasi pracownicy będą się wyśmienicie bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaoferujemy im ciekawą aktywność – na przykład park linowy, czy paintball – wtedy będziemy liczyć na ich lojalność i motywację do pracy.Zintegrowany zespół jest kluczem do powodzenia firmy. A incentive to metoda, która umożliwi nam to uzyskać.

Comments are closed.