Categories

Archive

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Zobacz, jak nie dać się naciąć na marnej jakości jedzenie!

W współczesnych czasach coraz częściej wychodzimy do wszelkiego rodzaju restauracji żeby uczcić jakieś poważne wydarzenia w naszym życiu. Jednocześnie coraz częściej również zdarza się, iż zwyczajnie jadamy na mieście lunche, nie mając po pracy za wiele czasu na robienie zakupów i dodatkowo ugotowanie sobie jedzenia.

Read more ›

Categories

Wszystko co należy wiedzieć Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe wpływają nie tylko na sposób spędzania przez nas wolnego czasu, ale również w wielu przypadkach są źródłem, z jakiego czerpiemy wiadomości. Okazuje się, że ostatnimi czasy mają wpływ również na realizację pewnych przedsięwzięć. Działają portale crowdfundingowe, między innymi Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób finansowania różnorodnych projektów.

Read more ›

Categories

W jaki sposób zorganizować rodzinną imprezę?

Rodzinne uroczystości to wydarzenia niezwykle miłe, gdyż skupiają bliskich w jednym miejscu i umożliwiają dłuższą konwersację z krewnymi, z którymi nie widujemy się przesadnie często. Niestety nie jest wcale prosto zaplanować takie spotkanie. Wynika to nie tylko ze względów tyczących się dostępności poszczególnych osób, lecz względów technicznych. Często nasze mieszkania są tak małe, że nie są w stanie pomieścić kilkunastu czy nawet większej grupy osób. Przede wszystkim z tego względu rosnącym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia planowane poza domem.

Read more ›

Categories

Parę zasad podczas wyboru sali na zorganizowanie szkolenia albo konferencji

Jeśli w jakiejś firmie zostanie podjęta decyzja o zorganizowaniu konferencji, to kilku pracowników będzie miało sporo pracy w okresie przygotowań. Zwłaszcza jeżeli dotychczas nie robili niczego takiego, bo zorganizowanie tego typu wydarzenia to niekiedy ogrom spraw do ogarnięcia. Najbardziej istotną z nich będzie wyszukanie miejsca, w którym konferencja będzie się odbywać. Jeśli w siedzibie firmy jest dobra sala, na jakiej można to będzie wszystko zrobić, to można to będzie wykorzystać, ograniczając sporo kosztów. Read more ›

Categories