Categories

Archive

W jaki sposób zorganizować rodzinną imprezę?

Rodzinne spotkania to wydarzenia niezwykle miłe, ponieważ skupiają bliskich w jednym miejscu i pozwalają na dłuższą rozmowę z najbliższymi, z którymi nie widzimy się zbyt często. Na nieszczęście nie jest wcale prosto zorganizować taką uroczystość. Wynika to nie jedynie ze względów tyczących się dostępności konkretnych osób, ale względów technicznych. Nierzadko nasze mieszkania są tak małe, że nie mogą pomieścić kilkunastu czy nawet większej grupy osób. Między innymi z tego względu coraz większym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia organizowane poza domem.

Read more ›

Categories

Wszystko co należy wiedzieć Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na sposób spędzania przez nas wolnego czasu, lecz dodatkowo w wielu przypadkach są źródłem, z którego gromadzimy wiadomości. Jak się okazuje, współcześnie wpływają także na rozwój przedsiębiorczości. Funkcjonują portale crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób zbierania pieniędzy na konkretne projekty.

Read more ›

Categories

Parę zasad podczas wyboru sali na zorganizowanie szkolenia albo konferencji

Jeśli w jakiejś firmie zapadnie decyzja o zorganizowaniu konferencji, to parę osób będzie miało sporo pracy w najbliższym czasie. Szczególnie jeżeli do tej pory nie robili niczego takiego, bo zorganizowanie tego typu wydarzenia to niekiedy ogrom spraw do przypilnowania. Najbardziej istotną z nich będzie wyszukanie miejsca, w którym konferencja zostanie zorganizowana. Jeśli w firmowej siedzibie jest odpowiednia sala, na jakiej można to będzie wszystko zrobić, to zapewne się z niej skorzysta, ograniczając dużo wydatków. Read more ›

Categories

Incentive – tylko dla korporacji? Opcje wyjazdów integracyjnych

Incentive – to nie dla każdego znane określenie, które opisuje pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla firm, mających za zadanie zintegrowanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Czyli to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.

Read more ›

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Zobacz, jak nie dać się naciąć na marnej jakości jedzenie!

W dzisiejszych czasach coraz częściej wychodzimy do wszelkiego rodzaju restauracji aby uczcić jakieś ważne wydarzenia w naszym życiu. Jednocześnie coraz częściej także zdarza się, iż po prostu jadamy na mieście lunche, nie mając po pracy zbyt wiele czasu na zrobienie zakupów i jeszcze ugotowanie sobie obiadu.

Read more ›

Categories