Categories

Archive

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Zobacz, jak nie dać się naciąć na marnej jakości jedzenie!

W współczesnych czasach coraz częściej wychodzimy do różnego rodzaju restauracji aby uczcić jakieś poważne wydarzenia w naszym życiu. Równocześnie coraz częściej także zdarza się, iż po prostu jadamy na mieście lunche, nie mając po pracy zbyt wiele czasu na zrobienie zakupów i dodatkowo ugotowanie sobie obiadu.

Read more ›

Categories

Parę zasad podczas wyboru sali na zorganizowanie szkolenia albo konferencji

Jeżeli w jakiejś firmie zostanie podjęta decyzja o organizacji konferencji, to parę osób może mieć dużo zajęć w najbliższym czasie. Szczególnie jeśli do tej pory nic takiego nie robili, bo organizacja tego typu wydarzenia to przeważnie mnóstwo spraw do ogarnięcia. Najważniejszą z nich będzie wyszukanie miejsca, w jakim konferencja zostanie zorganizowana. Jeżeli w firmowej siedzibie znajdzie się odpowiednia sala, na jakiej można to będzie wszystko zorganizować, to zapewne się z niej skorzysta, ograniczając sporo kosztów. Read more ›

Categories

Incentive – tylko dla korporacji? Opcje wyjazdów integracyjnych

Incentive – to nie dla każdego zrozumiałe pojęcie, które opisuje pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Czyli to nic innego jak osławione wyjazdy integracyjne.

Read more ›

Wszystko co należy wiedzieć Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na sposób wykorzystywania wolnego czasu, ale również w wielu przypadkach są źródłem, z którego gromadzimy informacje. Okazuje się, że współcześnie mają wpływ również na rozwój przedsiębiorczości. Działają strony crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy model zbierania pieniędzy na konkretne projekty.

Read more ›

Categories