Categories

Archive

W jaki sposób zorganizować rodzinną imprezę?

Rodzinne uroczystości to wydarzenia bardzo przyjemne, bowiem skupiają bliskich w jednym miejscu i umożliwiają dłuższą rozmowę z krewnymi, z którymi nie widujemy się zbyt często. Niestety nie jest wcale łatwo przygotować taką uroczystość. Wynika to nie jedynie ze względów tyczących się dostępności konkretnych osób, lecz względów technicznych. Często nasze mieszkania są na tyle niewielkie, że nie są w stanie pomieścić kilkunastu albo nawet pokaźniejszej grupy osób. Między innymi z tego względu rosnącym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia planowane poza domem.

Read more ›

Categories

Incentive – tylko dla korporacji? Opcje wyjazdów integracyjnych

Incentive – to nie dla każdego znane określenie, które opisuje pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla firm, mających za zadanie zintegrowanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Czyli to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.

Read more ›

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Zobacz, jak nie dać się naciąć na marnej jakości jedzenie!

W dzisiejszych czasach coraz częściej wychodzimy do wszelkiego rodzaju restauracji aby uczcić jakieś ważne wydarzenia w naszym życiu. Jednocześnie coraz częściej także zdarza się, iż po prostu jadamy na mieście lunche, nie mając po pracy zbyt wiele czasu na zrobienie zakupów i jeszcze ugotowanie sobie obiadu.

Read more ›

Categories

Parę zasad podczas wyboru sali na zorganizowanie szkolenia albo konferencji

Jeżeli w jakiejś firmie zostanie podjęta decyzja o organizacji konferencji, to parę osób będzie miało dużo pracy w najbliższym czasie. Szczególnie jeżeli dotychczas nic takiego nie robili, bo organizacja tego typu wydarzenia to przeważnie ogrom spraw do ogarnięcia. Najważniejszą z nich będzie wyszukanie miejsca, w którym konferencja zostanie zorganizowana. Jeśli w siedzibie firmy znajdzie się dobra sala, na jakiej można to będzie wszystko zorganizować, to zapewne się z niej skorzysta, ograniczając sporo kosztów. Read more ›

Categories