Categories

Archive

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Zobacz, jak nie dać się naciąć na marnej jakości jedzenie!

W dzisiejszych czasach coraz częściej wychodzimy do wszelkiego rodzaju restauracji aby uczcić jakieś ważne wydarzenia w naszym życiu. Jednocześnie coraz częściej także zdarza się, iż po prostu jadamy na mieście lunche, nie mając po pracy zbyt wiele czasu na zrobienie zakupów i jeszcze ugotowanie sobie obiadu.

Read more ›

Categories

Parę zasad podczas wyboru sali na zorganizowanie szkolenia albo konferencji

Jeżeli w jakiejś firmie zostanie podjęta decyzja o organizacji konferencji, to parę osób będzie miało dużo pracy w najbliższym czasie. Szczególnie jeżeli dotychczas nic takiego nie robili, bo organizacja tego typu wydarzenia to przeważnie ogrom spraw do ogarnięcia. Najważniejszą z nich będzie wyszukanie miejsca, w którym konferencja zostanie zorganizowana. Jeśli w siedzibie firmy znajdzie się dobra sala, na jakiej można to będzie wszystko zorganizować, to zapewne się z niej skorzysta, ograniczając sporo kosztów. Read more ›

Categories

Wszystko co należy wiedzieć Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe wpływają nie tylko na sposób spędzania przez nas wolnego czasu, ale również w wielu przypadkach są źródłem, z jakiego czerpiemy wiadomości. Okazuje się, że ostatnimi czasy mają wpływ również na realizację pewnych przedsięwzięć. Działają portale crowdfundingowe, między innymi Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób finansowania różnorodnych projektów.

Read more ›

Categories

W jaki sposób zorganizować rodzinną imprezę?

Rodzinne uroczystości to wydarzenia niezwykle miłe, gdyż skupiają bliskich w jednym miejscu i umożliwiają dłuższą konwersację z krewnymi, z którymi nie widujemy się przesadnie często. Niestety nie jest wcale prosto zaplanować takie spotkanie. Wynika to nie tylko ze względów tyczących się dostępności poszczególnych osób, lecz względów technicznych. Często nasze mieszkania są tak małe, że nie są w stanie pomieścić kilkunastu czy nawet większej grupy osób. Przede wszystkim z tego względu rosnącym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia planowane poza domem.

Read more ›

Categories