Categories

Archive

Incentive – tylko dla korporacji? Opcje wyjazdów integracyjnych

Incentive – to nie dla każdego zrozumiałe pojęcie, które opisuje pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Czyli to nic innego jak osławione wyjazdy integracyjne.

Read more ›

Wszystko co należy wiedzieć Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na sposób wykorzystywania wolnego czasu, ale również w wielu przypadkach są źródłem, z którego gromadzimy informacje. Okazuje się, że współcześnie mają wpływ również na rozwój przedsiębiorczości. Działają strony crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy model zbierania pieniędzy na konkretne projekty.

Read more ›

Categories

W jaki sposób zorganizować rodzinną imprezę?

Rodzinne imprezy to wydarzenia ogromnie przyjemne, bowiem skupiają bliskich w jednym miejscu i pozwalają na dłuższą konwersację z najbliższymi, z którymi nie widujemy się nader często. Na nieszczęście nie jest w ogóle łatwo przygotować takie wydarzenie. Wynika to nie tylko ze względów tyczących się dostępności poszczególnych osób, ale względów organizacyjnych. Często nasze domy są tak niewielkie, iż nie mogą pomieścić kilkunastu czy nawet większej grupy osób. Głównie z tego względu rosnącym zainteresowaniem pochwalić się mogą wydarzenia planowane poza domem.

Read more ›

Categories

Parę zasad podczas wyboru sali na zorganizowanie szkolenia albo konferencji

Jeżeli w jakiejś firmie zapadnie decyzja o zorganizowaniu konferencji, to parę osób będzie miało sporo pracy w okresie przygotowań. Zwłaszcza jeżeli dotychczas nie robili niczego takiego, bo zorganizowanie takiego wydarzenia to przeważnie ogrom spraw do ogarnięcia. Najważniejszą z nich jest wyszukanie miejsca, w którym konferencja zostanie zorganizowana. Jeśli w firmowej siedzibie znajdzie się odpowiednia sala, na jakiej da się to wszystko zorganizować, to można to będzie wykorzystać, ograniczając sporo kosztów. Read more ›

Categories

Potrzebujesz świetnej restauracji na wielkie wyjście? Zobacz, jak nie dać się naciąć na marnej jakości jedzenie!

W dzisiejszych czasach coraz częściej wychodzimy do różnego rodzaju restauracji aby uczcić jakieś ważne wydarzenia w naszym życiu. Równocześnie coraz częściej również zdarza się, iż po prostu jadamy na mieście lunche, nie mając po pracy zbyt wiele czasu na zrobienie zakupów i jeszcze ugotowanie sobie jedzenia.

Read more ›

Categories