Categories

Archive

Przyszykuj się na wycieczkę na górskie szlaki, wybierając wysokiej klasy ekwipunek. To bardzo ważne!

Wycieczki w góry i wspinaczka po pięknych szlakach cieszą się pośród Polaków rosnącym zainteresowaniem. Wizyta w górach zapewnia wiele atrakcji, ponieważ można upajać się czystym powietrzem, kontemplować wspaniałe widoki, a czasami także upajać się spokojem, jeśli trafi się na mniej oblegane szlaki. Do każdej wycieczki należy się jednak właściwie przyszykować, aby poczuć się wygodnie, jak również być podczas wyprawy bezpiecznym.

Read more ›

Categories

Co klienci uważają odnośnie najnowszej oferty?

Firmowe rozwiązania takie jak kije black diamond podobają się na rynku w szczególności. Dzięki wyjątkowo różnorodnej ofercie oraz mnogości możliwości do wyboru odnaleźć można sporo wysokojakościowych propozycji. Stale zwiększają się cenione dzisiaj przez klientów możliwości, tak samo jak oferowana jakość ciekawych rozwiązań jest coraz wyższa. Rekomendowane jest już na początku dokładnie określić własne najważniejsze wymagania, by wybierać dla siebie to, co znakomite. Wybór ograniczony jest głównie naszą wyobraźnią.

Read more ›

Categories

W jaki sposób przygotować się do wypadu w góry

Jeśli zamierzasz w wakacje przemierzać górskie szczyty warto pamiętać o kilku głównych zasadach postępowania w czasie pobytu w górach. Taka ekskursja wymaga stosownego przygotowania zarówno pod względem logistycznym, jak też sprzętowym. Oto parę porad co zrobić, aby twój pobyt w górach kojarzył się wyłącznie z miłymi wrażeniami oraz wspomnieniami. Read more ›

Categories

Najlepszy sklep górski we Wrocławiu

Jeżeli naszym hobby jest wędrowanie po górach, wspinaczka oraz przy okazji przykładowo zwiedzanie jaskiń musimy mieć fachowo dopasowany sprzęt, który da nam komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie wypraw. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Często, o wiele zbyt często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wychodzą w góry bez przygotowania. To nie warunki pogodowe i trudność szlaku są powodami tragedii. To ludzka głupota.

Read more ›