Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chcesz przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może masz wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą? W takim razie musisz zapoznać się z owym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w moim przypadku praktycznie chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takowe spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą chciałbyś dzielić się z innymi ludźmi? Zatem musisz zapoznać się z tym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest nieodpowiednia, takie spotkanie nie przynosi aż tak wspaniałych efektów. Tak właśnie jest.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona osób? A może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą ludzi? Zatem powinieneś zaznajomić się z tym artykułem! Przecież organizacja szkoleń i konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że porządna sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takie spotkanie nie daje aż tak świetnych efektów. Tak to już jest.

Read more ›

Categories