Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chcesz przebić się z własną ofertą do szerszego grona ludzi? A może posiadasz „tajemną” wiedzę, z którą chciałbyś podzielić się z resztą? Zatem powinieneś zapoznać się z owym artykułem! W końcu organizowanie szkoleń i konferencji to akurat w przypadku mojej osoby praktycznie chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że solidna sala szkoleniowa to podstawa. Kiedy sala jest kiepska, tego typu spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chcesz przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może masz wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą? W takim razie musisz zapoznać się z owym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w moim przypadku praktycznie chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takowe spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą chciałbyś dzielić się z innymi ludźmi? Zatem musisz zapoznać się z tym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest nieodpowiednia, takie spotkanie nie przynosi aż tak wspaniałych efektów. Tak właśnie jest.

Read more ›

Categories