Elvenar, jako gierka osadzona w rzeczywistościach fantasy MMO

Gry komputerowe posiadają sporo sympatyków. Dużo ludzi preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych istot. Jest możliwość nauczyć się ich osobliwych ruchów. Po imponującym zwycięstwie podziwiamy cechy wizualne anime tworząc własnego, animowanego towarzysza.

Jest możliwość zmienić rysy twarzy, make-up i ubiory, ażeby powstała prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju istota.

Gra
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Elvenar, to osadzona w rzeczywistościach fantasy gra MMO, w jakiej stając po stronie ludzi, lub elfów, zdołamy stworzyć przyzwoicie prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych krain, także handlowi z innymi mieszkańcami obszarów.

Jeżeli jest w tym artykule coś wartościowego dla Ciebie, to bez wahania sprawdź koniecznie również tamto opracowanie – w nim także przeczytasz wiele podobnych wiadomości.

Akcja gry transportuje nas do tętniącej życiem dziwacznej krainy, w której konkurują ze sobą dwie zasadnicze rasy.

gry anime
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając grę, opowiadamy się po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na stosowane technologie, odrębny wizerunek budowli i jednostek, ale również nieco odmienną filozofię rozgrywki. Podstawą Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej na początku wiosce dostatku i rozwinięcie jej do rozmiarów potężnej metropolii. W owym celu jesteśmy zmuszeni zadbać o produkcję surowców i jedzenia, rozwijanie wielu technik, również tworzenie mocnej armii, która pozwoli na zajmowanie nowych obszarów i zagwarantuje nam przewagę w walce- pochłaniające gry anime.

W trakcie poszukiwań nowych terytoriów znajdziemy starożytne relikty, które niosą ze sobą obfitość przydatnych bonusów wspierających wytwórczość, czy rozrost wojsk. Efektowne animacje 3D w zestawieniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę ponad typowe wzorce produkcji przeglądarkowych.

Comments are closed.