Categories

Archive

Agroturystyka w Górach Izerskich

Góry Izerskie, leżące na granicy Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, współcześnie kusi dodatkowo ogromnie rozbudowaną bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.

Read more ›

Categories

Najlepszy pomysł na wypoczynek? Wybierz Mazury.

W obecnych czasach, nasi rodacy posiadają niezwykle dużo opcji urlopowych. Ci najbardziej ciekawi świata odwiedzają odległe kontynenty, takie jak Ameryka. Osoby, które uwielbiają zwiedzać ogromne miasta, wybierają możliwość niedrogich lotów do europejskich stolic. Wciąż wiele osób także preferuje nasze polskie morze, najlepiej czując się właśnie nad nim. Jednak ostatnimi laty, sporo turystów, również z zagranicy, wybiera jako miejsce wczasów Pojezierze Mazurskie. Nic w tym zaskakującego, jest to bowiem jedno z najładniejszych miejsc starego kontynentu.

Read more ›

Categories

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu ludzi Sylwester to niezwykła data, to symboliczne przejście z jednego roku na następny. Duża część mieszkańców Polski lubi spędzać go nie tradycyjnie – wśród rodziny, a zagranicą, czasami nawet w dalekich stronach. Bywają biura podróży, które wręcz specjalizują się w sylwestrowych wyjazdach.Zwyczaj uroczystego obchodzenia nadejścia nowego roku odnosi się do XI wieku, kiedy to po roku 1000 nie przyszedł przewidywany przez chrześcijan koniec świata.

Read more ›

Categories

Wczasy w Grecji to często preferowana oferta przez polaków

W teraźniejszych czasach, dużo większa ilość ludzi decyduje się, żeby w czasie urlopu udać się za granicę w celach oczywiście rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to wyjątkowo duży wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, a więc bardzo zróżnicowana pogoda, jak też to, iż również morze nie jest szczególnie ciepłe, co często ma bardzo spore znaczenie. Ludzie poszukują wielu interesujących miejsc, gdzie posiadają szansę się udać, aby tam w niezwykle dobrych warunkach wykorzystać okres urlopu.

Read more ›

Categories

Oferty wyjazdów na Wschód

Czas wakacji należy spożytkować, nie odwiedzać tylko zwykłych miejsc na wypoczynek, lecz poszukiwać coraz to nowych atrakcji.Dobrze obecnie mocno przygotować się teraz na bardziej interesujące formy odpoczynku ,jak również na co oryginalniejsze oferty biur podróży.

Read more ›

Categories