Categories

Archive

Cudowne podróże do krajów azjatyckich – Tajlandia i Nepal

Piękne i zdumiewające wakacje to marzenie bardzo wielu turystów. Zwłaszcza podczas ponurych polskich zim dużo ludzi marzy o wypoczynku w ciepłych miejscach na plaży bądź o wypadach do tropikalnego lasu. Nie brakuje także ludzi pragnących poznać odległe kultury, zobaczyć olśniewające miejsca z fascynującą przeszłością , a także skosztować unikalnych specjałów.

Read more ›

Categories

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

Wyjazdy na wczasy często z rozmaitych względów nie odbywają się z odpowiednim planowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz zaskakująco atrakcyjnymi ofertami oraz za niewygórowane kwoty.

Read more ›

Categories

Polskie morze na wakacje

Rozpoczyna się lato, okres urlopów i relaksu. Każdy z nas potrzebuje paru dniach oddechu po miesiącach męczącej pracy. Mnóstwo Polaków decyduje się dziś na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wyjeżdżać na egzotyczną wyspę, by cudownie wypocząć i wspaniale spędzić urlop. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała propozycja.

Read more ›

Categories