Categories

Archive

Dokąd wyjechać na urlop w tym roku?

Praca w sezonie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skoncentrować na zawodowych zajęciach, kiedy na zewnątrz panuje tak wspaniała pogoda? Ale gdy tylko wyczujemy okazję, odrywamy się od naszych zajęć i myślimy o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma ukryte w głębokiej szufladce kolorowe katalogi agencji turystycznych i gdy nikt nas nie obserwuje, z energią je wertujemy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.

Read more ›

Categories

Hiszpańskie wakacjewczasy

Aura w 2015 roku jest przyjemna, warto więc wybrać się na jakąś wyprawę. O ile nie planujesz spędzać wolnych dni w Polsce, możesz udać się za granicę. Nie martw się, krótka wycieczka nie musi być kosztowna. Biura podróży co jakiś czas proponują swoim klientom opłacalne oferty na tak zwaną „ostatnią chwilę”.

Read more ›

Categories

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

Wyjazdy na wczasy nierzadko z różnych względów nie odbywają się z odpowiednim organizowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz zaskakująco interesującymi ofertami oraz w niewysokich cenach.

Read more ›

Categories

Urlop 2013

Sezon urlopowy już za pasem, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wspaniałego wyjazdu wakacyjnego. przecież czekamy na niego okrągły rok. Podczas długich, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się wspomnieniami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Miniona zima konkretnie dała się nam we znaki, dlatego szczególnie potrzebujemy energetyzujących promieni słońca.

Read more ›

Categories