Categories

Archive

Organizacja wypoczynku. O czym należy pamiętać?

Kiedy zbliża się lato zastanawiamy się nad wyjazdem gdzieś daleko, jak najdalej od miejsca pracy i miejsca zamieszkania. Wertujemy katalogi biur podróży, znajdujemy krótsze, dłuższe wycieczki, jedne w optymalnych cenach, inne za drogie dla nas. Analizujemy program takich wycieczek i tu trafiamy na pierwszy zgrzyt. Wszystko jest zaplanowane z góry na dół, a my pragniemy więcej wolności. Co zrobić? Zorganizuj własną wycieczkę!

Read more ›

Categories

Gdańsk

Gdańsk to miasto o niezwykle bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających wczasy nad Bałtykiem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest nadzwyczaj pięknym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.

Read more ›

Wycieczki 2013

Czas urlopowy już w pełni, a my nie jesteśmy w stanie się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. W końcu oczekujemy na niego cały rok. W czasie leniwych, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Przeglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których okazujemy się bardzo zadowoleni z życia. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko potrzebujemy życiodajnych promieni słońca.

Read more ›

Categories

Niedrogi hotel robotniczy najodpowiedniejszym miejscem zakwaterowania dla pracowników przedsiębiorstw remontowych

Aktualna sytuacja na rynku zatrudnienia pozostawia dużo do życzenia. Najbardziej pod górkę mają osoby tuż po studiach, panie po 50 i osoby bez żadnych ściśle sformułowanych kwalifikacji. Wielu młodych abiturientów decyduje się wyjechać zagranicę, a pozostali bywają gotowi porzucić swoje obecne miejsce zameldowania, aby tylko odszukać zatrudnienie. Do takich dalekich podróży zobligowani są także pracownicy firm budowlanych.

Read more ›

Categories