Categories

Archive

Cudowne podróże do krajów azjatyckich – Tajlandia i Nepal

Ładne i ładne wycieczki to pragnienie bardzo wielu turystów. Zwłaszcza w trakcie ciemnych polskich zim wiele ludzi marzy o odpoczynku w ciepłych krajach na plaży lub o wycieczkach do tropikalnego lasu. Nie brakuje również osób pragnących poznać odległe kultury, ujrzeć przepiękne miejsca z fascynującą historią , a także spróbować unikalnych specjałów.

Read more ›

Categories

Na co zwrócić uwagę organizując konferencje? Co jest ważne, aby konferencja była udana?

Wybór sali na konferencję nie może być przypadkowy, najważniejsze, żeby pomieściła ona całość zaproszonych gości. Hotele są w stanie zapewnić najczęściej salę na maksymalnie trzydzieści-pięćdziesiąt osób, są jednak i tego typu sale, w których zmieści się nawet parę tysięcy osób. Read more ›

Categories
Tags

Gdzie najlepiej nocować w Zakopanem?

Ostatnimi czasy Karkonosze stały się strasznie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z przyjemnością odwiedzanelatem, kiedy temperatura jest stosowna do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez entuzjastów białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy słonecznym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to rewelacyjna oferta na króciutki wypad. Polecam ci, żebyś już dziś zarezerwował sobie porządne noclegi w Karpaczu.

Read more ›

Udogodnienia w hotelach. W jaki sposób uatrakcyjnić konferencję lub własny pobyt?

Od kiedy hotele są postrzegane jako dobre miejsca do organizowania konferencji, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i wielu innych wypadów tego typu, wspięły się na wyższy pułap świadczenia usług. Bardzo często pojawia się w nich spa, można skorzystać z basenu i na przykład- uroczej konsumpcji w winiarni.

Read more ›

Categories