Categories

Archive

Niedrogi hotel robotniczy najodpowiedniejszym miejscem zakwaterowania dla pracowników przedsiębiorstw remontowych

Aktualna sytuacja na rynku zatrudnienia pozostawia wiele do życzenia. Najtrudniej mają osoby tuż po studiach, panie po 60 i osoby bez żadnych ściśle określonych umiejętności. Wielu młodych absolwentów decyduje się wyjechać zagranicę, a inni są gotowi porzucić swoje teraźniejsze miejsce zameldowania, aby tylko podjąć pracę. Do takich dalekich podróży zobowiązani są również pracownicy firm budujących domy.

Read more ›

Categories

Urlop nie musi być monotonny – podpowiadamy jak to zrobić

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Już za niedługo rozpocznie się okres urlopowy. Na ten okres czekamy z utęsknieniem cały rok.Czujemy się już przemęczeni ciężką, codzienną pracą i zasługujemy na przyzwoity odpoczynek. Rodacy posiadają swoje sprawdzone kierunki na urlop. Od dawna królują takie kierunki jak: gorąca Hiszpania, malownicze Włochy, czy egzotyczna Tunezja. Wczasy poza Polską to przede wszystkim gwarancja dobrej pogody.

Read more ›

Categories

Cudowne podróże do krajów azjatyckich – Tajlandia i Nepal

Ładne i ładne wycieczki to pragnienie bardzo wielu turystów. Zwłaszcza w trakcie ciemnych polskich zim wiele ludzi marzy o odpoczynku w ciepłych krajach na plaży lub o wycieczkach do tropikalnego lasu. Nie brakuje również osób pragnących poznać odległe kultury, ujrzeć przepiękne miejsca z fascynującą historią , a także spróbować unikalnych specjałów.

Read more ›

Categories

Na co zwrócić uwagę organizując konferencje? Co jest ważne, aby konferencja była udana?

Wybór sali na konferencję nie może być przypadkowy, najważniejsze, żeby pomieściła ona całość zaproszonych gości. Hotele są w stanie zapewnić najczęściej salę na maksymalnie trzydzieści-pięćdziesiąt osób, są jednak i tego typu sale, w których zmieści się nawet parę tysięcy osób. Read more ›

Categories
Tags