Categories

Archive

Planowanie wakacji

Zorganizowanie cudownych, pełnych wrażeń wakacji jest wyjątkowo trudne, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Jednakże, gdy udajemy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.

Read more ›

Categories

Niezwykłość kwater sypialnych dla pracowników

Hotele pracownicze to specjalne budynki, które przyjmują na określony czas zatrudnionych w okolicznych instytucjach i firmach. Hotele oferujące noclegi pracownicze powstają zazwyczaj przy zakładach medycznych, komisariatach policji, instytucjach oświatowych różnego szczebla, pocztach, budynkach należących do wojska i oddalonych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z czasami Polski Ludowe, bo w erze gigantycznych państwowych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo popularne.

Read more ›

Categories

Do jakich krajów latamy na urlop w korzystnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To genialna sprawa – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności – bo właściwie może się okazać, że doskonała dla nas oferta ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy wyjeżdżać na urlop.

Read more ›

Categories

Urlop 2013

Miesiąc urlopowy już za pasem, a my nie możemy się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. przecież czekamy na niego cały rok. Podczas długich, zimowych wieczorów cieszyliśmy się zdjęciami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy pełne ciepła fotografie, na których okazujemy się tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima wyjątkowo dała się nam we znaki, więc ponad wszystko wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.

Read more ›

Categories