Categories

Archive

O czym trzeba pamiętać nim wyjedziesz na wczasy w Karkonosze?

Jeśli jesteś entuzjastą górskich krajobrazów to pewnie Karkonosze niesłychanie Ci się spodobają. To ładne i malownicze miejsce, jakie majętne jest w dużo rozlicznych szlaków turystycznych, nie brak tam sporych atrakcji i pięknych miejsc, tajemniczej fauny i flory. Wybierając się w Karkonosze na pewno świetnie spędzisz tam czas planując trasy zwiedzania oraz wędrowania po górach.

Read more ›

Categories

Daj się oczarować wspaniałym Karkonoszom

Góry to całkiem inny świat, tu można „złapać Pana Boga za nogi”. W Karkonosze możemy przybyć i nie mieć załatwionego noclegu, a i tak na pewno nie będziemy musieli spać pod chmurką. Tak właśnie już jest z noclegi w Karkonoszach. Tu raczej nie ma tłumu turystów, więc jest to doskonałe miejsce, by napawać się ciszą i spokojem gór.

Read more ›

Categories

Karkonoskie ośrodki zachęcają turystów

Szklarska Poręba jako miasto jest badzo urokliwym miastem turystycznym, zlokalizowanym w samym sercu Karkonoszy. Co roku w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brakuje zachęconych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są nadzwyczaj popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na atrakcyjne cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowanych jest wiele niespodzianek i atrakcji dla przybywających z wizytą gości, także zagranicznych.

Read more ›

Categories