Categories

Archive

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto dzisiaj ma w domu maczety? Jeśli pomyślisz o jakimś przestępcy (niedawno w stolicy Małopolski było wiele bójek z zastosowaniem tej broni), jesteś w błędzie. Maczety są niezbędne w wielu dziedzinach. Ich najpopularniejszym przeznaczeniem są rozmaite prace w ogródku. Maczety są nieodzowne, kiedy trzeba wyplenić wysokie rośliny, których nie można usunąć za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być także przydatne w czasie wędrówki po nietkniętych ludzką rękach lasach, w których trzeba sobie torować drogę kawałem ostrego żelastwa.

Read more ›

Categories

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą wielkimi krokami mniej chłodne miesiące, w czasie których, jeszcze przed rozpoczęciem wakacji, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na szlakach górskich, biwakach i w noclegowniach pojawi się armia turystów – ale potrzeba do tego siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niezwykłe, a spędzenie ich w pięknym miejscu może sprawić, że po powrocie będziemy mieli wspaniały humor tudzież wiele energii do życia. Udane wakacje to nie tylko radość z odkrywania nowych miejsc, ale też komfortowe warunki w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas uwielbiają samotne podróże bądź wędrówki survivalowe, dzięki którym można przekonać się czym tak naprawdę jest dzika natura.

Read more ›

Categories

Odkryj urok polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
O niezapomnianym wypoczynku rozmyślamy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wakacyjny za pasem. Broszury biur podróży pełne są bajkowych zdjęć zagranicznych ośrodków wczasowych. Zanim znowu wybierzemy urlop za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by dobrze wypocząć?

Read more ›

Categories

Stworzona z myślą o sezonie zimowym odzież dla turystów – czytaj na ten temat więcej

Być może na dworze jeszcze tego zbytnio nie widać, ale ogromnymi susami nadchodzi do nas pora zimowa. W końcu temperatura bardzo spadnie, a na niebie mogą ukazać się malownicze płatki śniegu. Dobrze jest więc już teraz pomyśleć o właściwej odzieży. Szczególnie, jeśli zamierzamy zimowy urlop spędzić aktywnie. Zaprojektowana z myślą o zimie odzież dla turystów będzie w tym wypadku najlepsza. Read more ›

Categories