Categories

Archive

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wakacje czekamy okrągły rok. Marzymy o najdalszych zakątkach świata. Niestety, ponieważ stopują nas finanse lub czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zazwyczaj przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy tekraje i wiemy, że przeżyjemy w tych miejscach wspaniały wypoczynek.

Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niesamowite, a spędzenie ich w ładnym miejscu może sprawić, iż po powrocie będziemy mieli świetny humor a także mnóstwo energii do życia. Udany urlop to nie tylko radość z odkrywania nowych miejsc, ale również komfortowe warunki w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas lubią samotne podróże lub wędrówki survivalowe, dzięki którym możemy przekonać się czym tak naprawdę jest dzika natura.

Read more ›

Categories

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto w dzisiejszych czasach trzyma w domu maczety? Jeżeli pomyślisz o jakimś przestępcy (ostatnio w stolicy Małopolski było wiele aktów przemocy z zastosowaniem tej broni), jesteś w błędzie. Maczety są bardzo przydatne w wielu kwestiach. Ich najpowszechniejszym zastosowaniem są różnorakie roboty w ogródku. Maczety są potrzebne, kiedy trzeba ściąć duże rośliny, których nie można wyrwać za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być też pomocne w czasie chodzenia po dziewiczych lasach, gdzie należy sobie robić drogę kawałem ostrego żelastwa.

Read more ›

Categories

Stworzona z myślą o sezonie zimowym odzież dla turystów – czytaj na ten temat więcej

Może na dworze jeszcze tego za bardzo nie widać, ale wielkimi krokami zbliża się do nas zima. Prędzej czy później temperatura znacząco spadnie, a na niebie mogą ukazać się malownicze płatki białego puchu. Warto więc już teraz pomyśleć o dobrej jakości odzieży. Zwłaszcza, jeśli chcemy zimowy urlop spędzić będąc aktywnym. Przeznaczona na zimę odzież dla turystów będzie w tym wypadku niezastąpiona. Read more ›

Categories

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w czasie których, jeszcze przed startem wakacji, wielu ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Stanowi to dość korzystne z niektórych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy wczasowiczów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories