Categories

Archive

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wakacje wyczekujemy cały rok. Marzymy o dalekich stronach świata. Niestety, przez to, że stopują nas pieniądze lub czas, zazwyczaj wybieramy sprawdzone oferty. Zwykle przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy tekraje i mamy pewność, że spędzimy tam udany urlop.

Read more ›

Categories

Odkryj urok polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
O wspaniałym odpoczynku rozmyślamy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas wypoczynkowy za pasem. Rozkładówki agencji turystycznych pełne są bajkowych obrazków zagranicznych ośrodków wczasowych. Zanim po raz kolejny zdecydujemy się na wypoczynek za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie ma potrzeby wyruszać aż tak daleko, by zasłużenie spędzić czas?

Read more ›

Categories

Stworzona z myślą o sezonie zimowym odzież dla turystów – czytaj na ten temat więcej

Może za oknem jeszcze tego za specjalnie nie widać, ale ogromnymi susami zbliża się do nas pora zimowa. Prędzej czy później temperatura istotnie spadnie, a na niebie mogą pokazać się malownicze płatki śniegu. Rozsądnie jest więc już teraz pomyśleć o dobrze dobranej odzieży. Zwłaszcza, jeśli planujemy zimowy urlop spędzić aktywnie. Przeznaczona na zimę odzież dla turystów będzie w tym wypadku niezastąpiona. Read more ›

Categories

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami cieplejsze tygodnie, w czasie których, długo przed początkiem wakacji, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe podróże. Jest to bardzo korzystne z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie urlopu, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w hotelikach pojawi się sto tysięcy urlopowiczów – ale wymaga siły charakteru i fizycznej kondycji, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niezwykłe, a spędzanie ich w pięknym miejscu może sprawić, iż po powrocie będziemy mieli wspaniały humor i wiele energii do życia. Udany urlop to nie tylko radość z odkrywania nowych miejsc, ale także komfortowe warunki w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas lubią samotne podróże lub wędrówki survivalowe, dzięki którym można przekonać się czym jest dzika natura.

Read more ›

Categories