Categories

Archive

Stworzona z myślą o sezonie zimowym odzież dla turystów – czytaj na ten temat więcej

Może na dworze jeszcze tego za bardzo nie widać, ale wielkimi krokami zbliża się do nas zima. Prędzej czy później temperatura znacząco spadnie, a na niebie mogą ukazać się malownicze płatki białego puchu. Warto więc już teraz pomyśleć o dobrej jakości odzieży. Zwłaszcza, jeśli chcemy zimowy urlop spędzić będąc aktywnym. Przeznaczona na zimę odzież dla turystów będzie w tym wypadku niezastąpiona. Read more ›

Categories

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w czasie których, jeszcze przed startem wakacji, wielu ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Stanowi to dość korzystne z niektórych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy wczasowiczów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niezwykłe, a spędzanie ich w pięknym miejscu może sprawić, iż po powrocie będziemy mieli świetny humor tudzież mnóstwo energii do życia. Udane wakacje to nie tylko radość z odkrywania nowych miejsc, ale też komfortowe warunki w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas lubią samotne podróże bądź wędrówki survivalowe, dzięki którym można przekonać się czym tak naprawdę jest dzika natura.

Read more ›

Categories

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wakacje czekamy cały rok. Marzymy o dalekich zakątkach świata. Niestety, ponieważ stopują nas pieniądze albo czas, zazwyczaj sięgamy po popularne oferty. Przeważnie króluje wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy te miejsca oraz mamy świadomość, że spędzimy tam wspaniały wypoczynek.

Read more ›

Categories

Jak co wakacje – wczasy nad morzem

Władysławowo - plaża
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Staje się co raz pogodniej. Okres letni już blisko. A my gnijemy w pracy i fantazjujemy o błogim lenistwie. Ale dokąd udać się w tym roku? Słoneczna Grecja już zwiedzona, egzotyczne wysepki również się nam opatrzyły- może teraz czas na ojczyznę? Tylko dokąd? W Tatrach, czy nad Bałtykiem?

Read more ›

Categories