Categories

Archive

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami cieplejsze tygodnie, w czasie których, długo przed początkiem wakacji, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe podróże. Jest to bardzo korzystne z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie urlopu, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w hotelikach pojawi się sto tysięcy urlopowiczów – ale wymaga siły charakteru i fizycznej kondycji, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niezwykłe, a spędzanie ich w pięknym miejscu może sprawić, iż po powrocie będziemy mieli wspaniały humor i wiele energii do życia. Udany urlop to nie tylko radość z odkrywania nowych miejsc, ale także komfortowe warunki w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas lubią samotne podróże lub wędrówki survivalowe, dzięki którym można przekonać się czym jest dzika natura.

Read more ›

Categories

Dla aktywnych i lubiących górskie klimaty Sudety Zachodnie są wręcz miejscem perfekcyjnym. Na zainteresowanie zasługuje wiele okolic, jak Szklarska Poręba

Sudety Zachodnie jest regionem o wspaniale rozwiniętej infrastrukturze turystycznej. Duża ilość szlaków turystycznych ustalona jest, ażeby prowadzić od atrakcji do atrakcji, a także od schroniska do schroniska. Stwarza to perfekcyjny klimat dla górskiej aktywności.

Read more ›

Categories

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wakacje czekamy okrągły rok. Rozmyślamy o dalekich stronach świata. Natomiast, przez to, że stopują nas finanse albo czas, zazwyczaj wybieramy sprawdzone oferty. Przeważnie przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy te miejsca i wiemy, że przeżyjemy w tych miejscach wspaniały wypoczynek.

Read more ›

Categories

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto w dzisiejszych czasach trzyma w domu maczety? Jeżeli pomyślisz o jakimś przestępcy (ostatnio w stolicy Małopolski było wiele bójek z użyciem tej broni), mylisz się. Maczety są niezbędne w wielu materiach. Ich najpopularniejszym przeznaczeniem są różnorakie prace w ogródku. Maczety są niezbędne, gdy trzeba wyciąć bardzo wysoko rosnące rośliny, których nie da się zlikwidować za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być również przydatne w czasie wędrówki po gęstych lasach, gdzie trzeba sobie czyścić drogę kawałkiem solidnego żelastwa.

Read more ›

Categories