Categories

Archive

Odkryj urok polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
O niezapomnianym wypoczynku rozmyślamy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wakacyjny za pasem. Broszury biur podróży pełne są bajkowych zdjęć zagranicznych ośrodków wczasowych. Zanim znowu wybierzemy urlop za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by dobrze wypocząć?

Read more ›

Categories

Stworzona z myślą o sezonie zimowym odzież dla turystów – czytaj na ten temat więcej

Być może na dworze jeszcze tego zbytnio nie widać, ale ogromnymi susami nadchodzi do nas pora zimowa. W końcu temperatura bardzo spadnie, a na niebie mogą ukazać się malownicze płatki śniegu. Dobrze jest więc już teraz pomyśleć o właściwej odzieży. Szczególnie, jeśli zamierzamy zimowy urlop spędzić aktywnie. Zaprojektowana z myślą o zimie odzież dla turystów będzie w tym wypadku najlepsza. Read more ›

Categories

Luksusowe wakacje w nieznane kraje. Jak odnaleźć profesjonalne biuro podróży, które zagwarantuje nam satysfakcjonującą, luksusową podróż?

Wspomnienia z wakacji mogą być niezwykłe, a spędzenie ich w ładnym miejscu może sprawić, że po powrocie będziemy mieli świetny humor tudzież mnóstwo energii do życia. Udany urlop to nie tylko radość z poznawania nowych miejsc, ale również komfortowe warunki, których możemy oczekiwać w miejscu naszego pobytu. Niektórzy z nas uwielbiają samotne podróże czy też wędrówki survivalowe, dzięki którym można przekonać się czym jest dzika natura.

Read more ›

Categories

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto dzisiaj posiada w domostwie maczety? Jeżeli pomyślisz o kibolu (ostatnio w Krakowie było wiele aktów przemocy z zastosowaniem tej broni), nie masz racji. Maczety są pomocne w wielu kwestiach. Ich najpowszechniejszym przeznaczeniem są różnorakie prace w ogródku. Maczety są nieodzowne, kiedy trzeba wyplenić duże rośliny, których nie da się wyrwać za pomocą samych rąk. Maczety mogą być również przydatne w czasie maszerowania po gęstych lasach, w których należy sobie torować drogę kawałem ostrego żelastwa.

Read more ›

Categories

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na urlop czekamy cały rok. Rozmyślamy o najdalszych stronach świata. Niestety, przez to, że ograniczają nas pieniądze albo czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Przeważnie króluje nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy tekraje i mamy świadomość, że spędzimy tam wspaniały wypoczynek.

Read more ›

Categories