Categories

Archive

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

Wyjazdy na wczasy często z rozmaitych względów nie odbywają się z odpowiednim planowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały propozycje, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz zaskakująco atrakcyjnymi ofertami oraz za niewygórowane kwoty.

Read more ›

Categories

Wczasy w Hiszpanii

Owocny relaks to coś, o czym marzy wielu z nas. Wycieczki all inclusive z bliskimi nie muszą pozostać jedynie w sferze marzeń przede wszystkim zapracowanych. Do dyspozycji konsumentów przejawiających zaciekawienie możliwościami jest mnóstwo ofert. Dopracowywane są one w sposób całkowicie indywidualny, co także świadczy o profesjonalizmie. Przemyślane wczasy zagraniczne, szczególnie pod względem finansowym to doskonale przemyślane opcje, które wpisują się w gusta dużej liczby potencjalnych turystów.

Read more ›

Categories

Dobre oraz ciekawe oferty wycieczek na Kubę

Kuba to miejsce od dawna lubiane przez wielu podróżników i dzieje się tak nie bez powodu – miły morski klimat, olśniewające i wygodne plaże, ekskluzywne warunki hotelarskie, aromatyczna kuchnia oraz wyjątkowe krajobrazy sprawiają że jest to jedna z ulubionych destynacji. Kuba to miejsce w jakim można odpocząć, poznać mnóstwo ciekawych faktów, zetknąć się z kompletnie barwną kulturą oraz posmakować wielu lokalnych specjałów.

Read more ›

Categories

Czemu warto polecieć na wakacje na Kubę? Prześwietlamy jedną z najpopularniejszych wysp Ameryki Środkowej.

Kuba to cudownie umiejscowiona największa wyspa na Morzu Karaibskim. Stolicą wyspy jest Hawana, a największe miasta (oczywiście warte zajrzenia choćby na chwilę) to Santiago de Cuba, Santa Clara i kojarzone z amerykańską bazą Guantanamo. Jej skomplikowana i burzliwa historia oraz specyficzny, słoneczny i gorący klimat, zachęcają do spędzenia tam długich wakacji w gorących rytmach Buena Vista Social Club, a idealnie zachowana kolonialna architektura jest jedną z pokazowych atrakcji na wyspie.

Read more ›

Categories

Karkonoskie ośrodki zachęcają turystów

Szklarska Poręba jako miasto jest badzo uroczym miastem turystycznym, zlokalizowanym w samym sercu Karkonoszy. Co roku w każdym sezonie, zarówno letnim, jak i zimowym, nie brakuje zachęconych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, więc warto zwrócić uwagę na korzystne ze względu na ceny miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowanych jest wiele niespodzianek i atrakcji dla przybywających z wizytą gości, także zagranicznych.

Read more ›

Categories