Categories

Archive

Ustronie Morskie – uzdrowisko na udane wakacje

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone trzynaście kilometrów na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest wyjątkowo malowniczo – jego zabudowa rozpościerają się na przestrzeni 3,5 km, wzdłuż linii klifu, który ukośnie opada ku piaszczystej i szerokiej plaży. Ongiś niepozorna osada rybacka aktualnie jest kurortem, do którego by spędzić wczasy nad Bałtykiem przyjeżdża kilka tysięcy wczasowiczów.

Read more ›

Categories

Na wakacje do Łeby! – jakie niespodzianki na nas czekają? Koniecznie sprawdź!

Bezwzględnie najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce są obszary położone nad Morzem Bałtyckim. Przepiękne krajobrazy, świetnie rozwinięta infrastruktura oraz dostępność pięknych plaż każdego roku ściągają na ten teren tysiące osób, które pragną tam spędzić urlop. Podjęcie decyzji do której konkretnie nadmorskiej miejscowości się udać może okazać się nie lada kłopotem.

Read more ›

Categories

Brzezina- dlaczego warto zwiedzić?

Brzezina jest miejscowością na Dolnym Śląsku, liczącym blisko kilkaset ludności. Wieś położona jest w odległości blisko 4 kilometrów od stolicy dolnego śląska. Jest tam wiele zabytkowych obiektów oraz innych obiektów wartych zwiedzenia. Brzezina to miejsce częstych wycieczek osób zarówno z całego kraju, jak i spoza niego. Miejscowość tą odwiedzał Jan Paweł II. Jego rodzinnym miastem były Wadowice.

Read more ›

Categories

Jak wyjątkowo spędzić wakacje w Sri Lance?

Zdarza się czasami tak, iż nuży się podróżowanie po Polsce. Trzeba zatem zmienić wędrowniczy klimat i wyjechać przykładowo na egzotyczne wczasy. Ale gdzie pojechać, aby spędzić miło czas, odprężyć się oraz zobaczyć parę rewelacyjnych miejsc? Wczasy w Sri Lance zapewne dadzą wszystkie te ciekawe atrakcje wolnego czasu. Na pewno powinno się odwiedzić Sri Lankę biorąc pod uwagę jej egzotyczny charakter. Sri Lanka jest bowiem wspaniałym punktem na mapie Indii. Wygląda jak bez żadnych kłopotów, radosna, z wielkimi marzeniami na przyszłość.

Read more ›

Categories

Jak dobrze spędzić wakacje w krajach wschodnich?

Wyprawa życia nie musi koniecznie wiązać się z ciepłymi krajami lub plażą. Niesamowite propozycje biur podróży do dziesiątek krajów świata, takich jak przykładowo Włochy lub Jamajka, nie muszą za każdym razem być aż tak mocno kosztowne, jak się czasem wydaje. O wiele lepiej jednak wybierać obecnie oryginalniejsze punkty podróży, które mogą być również atrakcyjne turystycznie. Może więc zamiast wybierać znane rejony świata, w których bywają tysiące turystów należy tym razem wybrać się na wschód, chociażby do Rosji? Wizy do Rosji da się przecież zwyczajowo pozyskać bez większych problemów, jeśli tylko dana osoba odpowiednio się do tej sprawy przyłoży i weźmie sobie do serca kilka rad.

Read more ›

Categories