Categories

Archive

Pora zimowa to najwłaściwszy czas na wyjazdy w góry i naukę jazdy na nartach lub doskonalenie swoich umiejętności w tym zakresie

Luty i marzec to taki okres w roku kalendarzowym, który jest znienawidzony przez ludzi starszych, a równocześnie uwielbiany przez snowboardzistów. Propozycja ośrodków wypoczynkowych w Karkonoszach jest na tyle szeroka, że nawet najbardziej wybredny klient poszuka coś dla siebie. Na nartach można szusować nie tylko w górach. Tego typu atrakcje oferują także posiadacze wielkich obiektów turystycznych na Pojezierzu Mazurskim. Jednak , aby być w stanie naprawdę się wyszaleć, trzeba koniecznie pojechać w góry. Dodatkowo górska sceneria bywa w zimie o wiele bardziej pociągająca niż ta znad mazurskich rzek.

Read more ›

Categories

Górski wypad – gdzie warto pojechać

Wakacje w Zakopanem 2013 będą dobrym wyborem. Góry są cudowne nie tylko zimą, gdy można dodatkowo pojeździć sobie na nartach. Również latem możemy dobrze zaplanować czas, by się nie nudzić. Zakopane to przepiękne miasto, które jest przecież stolicą Tatr, i to mocno zobowiązuje je do tego, żeby turyści byli usatysfakcjonowani z pobytu także w lipcu bądź sierpniu.

Read more ›

Categories

Brzezina- dlaczego warto zwiedzić?

Brzezina jest miejscowością na Dolnym Śląsku, posiadającym około kilkaset ludności. umiejscowiona jest w odległości około 4 kilometrów od stolicy dolnego śląska. Jest tam dużo zabytków oraz innych obiektów wartych zobaczenia. Brzezina to miejsce wielu wycieczek ludzi zarówno z całego kraju, jak i spoza niego. Miejscowość tą odwiedzał Jan Paweł II. Jego rodzinnym miastem były Wadowice.

Read more ›

Categories

Majorka, wspaniała wyspa słońca!

Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” przypomina sobie melodię wielkiego hitu zespołu Loft sprzed 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i hulanki do późnych godzin nocnych w tamtejszych dyskotekach. Majorka to największych rozmiarów i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co wywiera na nas największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki „molinos”, a także wiele innych atrakcji, które czekają na przyjezdnych ze wszystkich stron świata.

Read more ›

Categories