Categories

Archive

Jak zabrać się na weekend na Dolnym śląsku i jak spędzić sympatycznie weekend w górach, co warto zobaczyć i zwiedzić by cieszyć się cudownymi widokami?

Nadzwyczajne zamki oraz budowle, zagadkowe jaskinie czy też tajemne lochy, zapierające dech w piersiach podziemia lub sztolnie, jak również opuszczone i wyludnione miasteczka oraz zdziczałe i nieznające śladu człowieka góry.
To wszystko możesz zobaczyć spędzając weekend na Dolnym Śląsku.

Read more ›

Categories

Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na wakacje, Bieszczady zagwarantują ci ogrom rozrywek i wspaniały wypoczynek

Bieszczady okazują się pięknym i nieskażonym regionem, który zapewnia wspaniały relaks i wypoczynek. Miejsce to idealnie nadaje się na weekendowe wycieczki czy dłuższe wyjazdy o każdej porze roku. Atutem Bieszczadów okazują się wspaniałe krajobrazy i cudownie zachowana przyroda, która pomaga zregenerować siły i skutecznie odpocząć.

Read more ›

Categories

Porady, o czym pamiętać, wybierając się na biwak.

Planując podróż na łono natury, na przykład na obóz, pod namioty czy na biwak, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach i również zrobić drobne, ale niezbędne zakupy. Wskazane jest udać się do profesjonalnego sklepu, w którym to nabędziemy wszystkie niezbędne przedmioty. Można w nim też poprosić o rzeczową pomoc sprzedawcy, który z pewnością doradzi nam, co będzie nam bardzo potrzebne, a bez czego wszelako możemy się obejść. Taki sklep turystyczny występuje w niejednym większym mieście, jednak jeżeli nie mamy do niego możliwości skorzystania w punkcie sprzedaży, to bez problemu tego typu sklepy odnajdziemy w sieci.

Read more ›

Categories