Categories

Archive

Czym przyciąga gości Rewal? Czemu warto udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to trafione miejsce na wyjazd z dziećmi?

Wypoczynek nad morzem to nie jedynie leżenie na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, aby bardziej poznać okolicę, niż tylko z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, gdy jedziemy do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co konkretna okolica może zaoferować.

Read more ›

Categories

Po co warto wybrać się do Kątów Rybackich? Jakiego rodzaju atrakcje nas czekają w tej miejscowości?

Wyjazd nad morze to dla niektórych rodzin z dziećmi niemal taki rytuał. Podczas wakacji wyjeżdżają oni na wyczekany wypoczynek, zazwyczaj na dwa tygodnie. Z reguły jednak ludzie udają się w to samo miejsce, ponieważ jest sprawdzone, odpowiednie oraz nie wymaga szukania innego noclegu. To jest błędem, ponieważ w naszym kraju jest tak dużo pięknych miejscowości nad morze, że możemy każdego roku jeździć do innej miejscowości. Tak jest chociażby z Kątami Rybackimi. Czemu warto tam pojechać?

Read more ›

Categories

Easy Camp – turystyka dla każdego

Rozwój i urbanizacja sprawiły,iż wielu z nas uznaje zdobycze i wytworzone przez człowieka narzędzia jako kwestie naturalne, będące niejako czymś niezwykle oczywistym, skoro obcujemy z nimi od zawsze. Bezproblemowy dostęp do pitnej wody stał się rzeczą tak powszechną, iż został uznany za jedno z podstawowych praw ludzi, przysługujących każdemu obywatelowi świata. Read more ›

Categories