Categories

Archive

Jak ważna jest techniczna strona organizowania imprezy? O jakiego rodzaju kwestiach powinny pamiętać firmy, jakie się tym zajmują?

Uczestnicy koncertów muzycznych, dużych imprez plenerowych czy konferencji, z pewnością nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowana jest obsługa techniczna tego typu imprez, nie wiedzą również, jak bardzo dużo przygotowań poprzedziło ich realizację. Zauważalny jest tylko efekt końcowy, a on bierze się z wielomiesięcznej pracy różnych grup specjalistów. Należy zagwarantować odpowiednie miejsce na organizacje wydarzenia, zorganizować ekipę oświetleniową, kupić catering, organizować atrakcje dodatkowe i wykonać pozostałe czynności, aby generalnie impreza okazała się być udana.

Read more ›

Categories

Profesjonalna obsługa techniczna imprez – intrygująca oferta

Niemało firm specjalizuje się dzisiaj w biegłej obsłudze technicznej imprez różnego rodzaju. Szerokie imprezy, takie jak imprezy plenerowe, koncerty albo występy kabaretowe, wymagają oczywiście stosownego oświetlenia oraz nagłośnienia. Bez tego impreza mogłaby się okazać zwyczajnie „klapą”. Read more ›

Categories

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Zakład fryzjerski jest niezwykle specyficznym miejscem, którego wygląd i wyposażenie zmieniły się w znaczny sposób na przestrzeni lat. Kiedyś fryzjer zajmował się nie tylko obcinaniem włosów, ale również goleniem zarostu, czyli najważniejszymi narzędziami były przybory do golenia w formie pędzla i brzytwy. Od tych czasów sporo uległo zmianie i obecnie można zauważyć niezwykle nowatorski, a często nawet ekstrawagancki wystrój salonów.

Read more ›

Categories

Musisz zorganizować ważne spotkanie? Pamiętaj, że to wymaga świetnej lokalizacji

Konferencje oraz spotkania tematyczne towarzyszą w równym stopniu inwestorom, jak i lekarzom bądź naukowcom. Organizowanie takich wydarzeń nie zalicza się do prostych, bo trzeba zadbać o idealne miejsce, które okaże się dogodne dla wszystkich zaproszonych gości, jak też zapewnić im doskonałą obsługę.

Read more ›

Categories