Categories

Archive

Jak ważna jest techniczna strona organizowania imprezy? O jakiego rodzaju kwestiach powinny pamiętać firmy, jakie się tym zajmują?

Uczestnicy koncertów muzycznych, dużych imprez plenerowych czy konferencji, na pewno nie wiedzą, jak skomplikowana jest obsługa techniczna tego typu imprez, nie wiedzą również, jak bardzo dużo przygotowań poprzedziło ich realizację. Widoczny jest tylko efekt końcowy, a on bierze się z wielomiesięcznej pracy różnych grup specjalistów. Trzeba zagwarantować odpowiednie miejsce na organizacje takiego koncertu, zebrać ekipę oświetleniową, wykupić catering, organizować atrakcje dodatkowe i wykonać inne czynności, aby ogólnie impreza okazała się być udana.

Read more ›

Categories

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Salon fryzjerski jest bardzo charakterystycznym miejscem, którego wygląd i wyposażenie zmieniły się w znaczny sposób w ciągu lat. Niegdyś fryzjer zajmował się nie tylko ścinaniem włosów, ale także goleniem zarostu, a więc najważniejszymi przyrządami były akcesoria do golenia w formie pędzla i golarki. Od tych czasów sporo uległo zmianie i na dzień dzisiejszy można zauważyć niezwykle nowatorski, a niekiedy wręcz ekstrawagancki wystrój salonów.

Read more ›

Categories

Profesjonalna obsługa techniczna imprez – intrygująca oferta

Masa firm specjalizuje się współcześnie w profesjonalnej obsłudze technicznej imprez różnego rodzaju. Znaczne imprezy, takie jak imprezy plenerowe, koncerty bądź występy kabaretowe, wymagają rzecz jasna dobrego oświetlenia i nagłośnienia. Bez tego impreza zdołałaby się okazać zwyczajnie „klapą”. Read more ›

Categories

Musisz zorganizować ważne spotkanie? Pamiętaj, że to wymaga świetnej lokalizacji

Konferencje oraz spotkania branżowe towarzyszą w równym stopniu biznesmenom, jak i specjalistom medycyny bądź naukowcom. Organizowanie takich spotkań nie zalicza się do prostych, gdyż należy zatroszczyć o idealne miejsce, które będzie dogodne dla wszystkich uczestników spotkania, jak też zagwarantować im doskonałą obsługę.

Read more ›

Categories