Do jakich krajów latamy na urlop w korzystnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży proponuje wczasy last minute. To świetna oferta – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności – bo właściwie może się stać tak, że ciekawa oferta zjawi się w przeciągu godziny, a za 12 godzin będziemy wyjeżdżać na urlop.

Ogromna ilość osób chce właśnie tak podejść do organizacji wyjazdu. Pakują walizki, biorą urlop (zobacz: wyspy greckie) w firmie i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i idealną ofertę. W zależności od wymarzonego kierunku należy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. „Last minute Hiszpania” – na przykład. I od razu dostajemy w odpowiedzi ogromną listę. Jeśli idzie o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Wakacje tam da się spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są zdecydowanie bardziej konkurencyjne. Tygodniowy pobyt w imprezowym zagłębiu Turcji – Bodrum może kosztować nas tylko 800 – 900 złotych. Czyż to nie doskonała propozycja? Należy przejrzeć kilka pozycji – zdarza się, że różnią się dość mocno. Za taką samą cenę w jednym hotelu mamy wakacje all inclusive, a w innym, o podobnym standardzie – tylko śniadania. Zapamiętajmy na czym nam najbardziej zależy – czy wolimy hotel blisko plaży, czy może być w bocznej uliczce, za to z całościowym wyżywieniem. To drobnostki, ale właśnie nimi różnią się propozycje.

No i zostaje jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” – to nadal najpopularniejszy kraj na wyjazd dla Polaków. Wspaniała pogoda, całkiem niedrogo no i oczywiście piramidy, Sfinks, pustynia.wyczerpujący tekst (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/polska/morze-baltyckie/) Jeśli znudzą nam się kąpiele słoneczne na pewno będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne jeśli idzie o cenę. Tam już za 900 złotych można spędzić tydzień w dobrym hotelu w opcji all inclusive.

Nic dziwnego, że wycieczki last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze można spędzić cudowny urlop w bajecznym miejscu. Pamiętajmy tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było wiarygodne.

Comments are closed.