Do jakich krajów latamy na urlop w korzystnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży proponuje wczasy last minute. To świetna oferta – pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności – bo właściwie może się stać tak, że ciekawa oferta zjawi się w przeciągu godziny, a za 12 godzin będziemy wyjeżdżać na urlop.

Ogromna ilość osób chce właśnie tak podejść do organizacji wyjazdu. Pakują walizki, biorą urlop w firmie i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i idealną ofertę. W zależności od wymarzonego kierunku należy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. „Last minute Hiszpania” – na przykład. I od razu dostajemy w odpowiedzi ogromną listę. Jeśli idzie o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Wakacje tam da się spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są zdecydowanie bardziej konkurencyjne. Tygodniowy pobyt w imprezowym zagłębiu Turcji – Bodrum może kosztować nas tylko 800 – 900 złotych. Czyż to nie doskonała propozycja? Należy przejrzeć kilka pozycji – zdarza się, że różnią się dość mocno. Za taką samą cenę w jednym hotelu mamy wakacje all inclusive, a w innym, o podobnym standardzie – tylko śniadania. Zapamiętajmy na czym nam najbardziej zależy – czy wolimy hotel blisko plaży, czy może być w bocznej uliczce, za to z całościowym wyżywieniem. To drobnostki, ale właśnie nimi różnią się propozycje.

No i zostaje jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” – to nadal najpopularniejszy kraj na wyjazd dla Polaków. Wspaniała pogoda, całkiem niedrogo no i oczywiście piramidy, Sfinks, pustynia.

Szukasz podobnego materiału na opisywany tu problem? Jeżeli tak, to ten wyczerpujący tekst bez cienia wątpliwości również uznasz za interesujący.

Jeśli znudzą nam się kąpiele słoneczne na pewno będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne jeśli idzie o cenę. Tam już za 900 złotych można spędzić tydzień w dobrym hotelu w opcji all inclusive.

Nic dziwnego, że wycieczki last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze można spędzić cudowny urlop w bajecznym miejscu. Pamiętajmy tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było wiarygodne.

Comments are closed.